Чому жовтіє листя у монстери

Ця рослина вже давно завоювало серця багатьох квітникарів, так як важко уявити інше кімнатна рослина, яка б володіло такий декоративністю, і при цьому було зовсім невибагливо у догляді. Потужна ліана і извивающимся стеблом ніби переносить нас на свою батьківщину, в тропічні джунглі Південної Америки і від цього навіть лютою зимою стає якось тепліше. Але багато господарі дивуються, чому жовтіє листя у монстери. Причин може бути декілька.

Якщо відразу пожовтіло багато листя, то причиною може послужити сильне перезволоження грунту, особливо якщо це сталося взимку, коли низька температура в приміщенні. Якщо слідів в’янення і загнивання немає, то можливо, що така рослина не отримує всіх необхідних для нормального розвитку поживних речовин.

При пожелтении тільки нижніх листків, потрібно звернути увагу, не присутні на них коричневі плями і як ростуть нові листя – якщо вони темні і маленькі, то це означає, що такому рослині не вистачає вологи. Якщо листя бліді і з жовтими плямами, то це свідчить про надлишок сонячного світла.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =