Гараж є приміщенням, яке призначене для зберігання, а також проведення ремонтних робіт по відношенню до різних транспортним засобам: автомобілів, мотоциклів, господарської техніці та іншим. Гаражі бувають різні, але особливо виділяються об’єкти, побудовані з дерева. У ньому завжди сухо і на транспортні засоби, які там перебувають, забезпечується мінімальний вплив корозії.

Як побудувати дерев’яний гараж сьогодні можна прочитати в Інтернеті, однак, слід пам’ятати, що він має безліч переваг і має єдиний недолік: його треба зводити виключно на власній території. В іншому випадку, випадкова чи «умисна» іскра може піднести вам неприємний сюрприз. Відзначимо головні переваги гаража з дерева:

  він завжди гармонійно вписується в навколишній ландшафт; його легко монтувати і будувати; для гаража з дерева потрібно збирати тільки каркас, в той час як стіни можна обшити сайдингом, завдяки чому ця споруда стає вельми економічною; дерево як матеріал має головну перевагу – поглощаемость вологи. Це є гарантією сухості, а отже, створюється надійний захист автомобіля від впливу іржі.

Перед початком зведення гаража з дерева, необхідно створити проект об’єкта. Потім можна приступити до етапу, коли потрібно розчистити майданчик, щоб підготувати її для монтажу фундаменту. Існує два види фундаменту під гараж з дерева: точковий і цілісний. При використанні точкового фундаменту необхідно викопати шостій ям (2 розміщуються по центру бічних стін і 4 кутові). Коли ями готові, потрібно створити подушку із суміші гравію і піску (товщина 5-10 см), далі – утрамбувати її і залити розчином.

Коли фундамент готовий, слід переходити до монтування каркасу. На точки фундаменту слід встановити направляючий брус, він буде визначальним для подальшої каркасної збірки. Також корисно буде знати як побудувати гараж. в тому числі і з профнастилу.

Бажано, щоб брус був стійкий і міцний до впливу спеціального розчину – гудрону. Цією сумішшю необхідно покрити дерево для запобігання гниття і створення гідроізоляційного бар’єру. При використанні каркасного будівництва потрібно звертати увагу на ребра будови, у разі потреби варто посилити місця, де будуть кріпиться ворота.

Пол заливається розчином бетону, поверх якого встановлюється дерев’яний настил. Дерево, вбираючи вологу, буде захищати приміщення від вогкості, а значить, проблем з іржавіння і окисленням важливих автомобільних деталей не буде

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

 • Як побудувати дерев’яний паркан на дачі – Дача Сад Город


  Як побудувати дерев’яний паркан на дачі Щоб побудувати дерев’яний паркан на дачі, потрібно, по-перше, визначитися з якого матеріалу будуть стовпи для нього. В принципі, стовпи для дерев’яного па…

 • Як зберегти дерев’яний будинок

  Як зберегти дерев’яний будинок Загальновідомо, що дерев’яний будинок має велику перевагу для проживання. Але для довгострокової експлуатації будинку з натурального дерева необхідно забезпечити на…

 • Як перебудувати старий дерев’яний будинок рекомендації

  Деякі особливості Заміна колод: рекомендації по процесу перебудови Ремонт кроквяної системи і даху в цілому Перебудова: підведення підсумків перерахованого Як перебудувати старий дерев’яний буди…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + four =