Як почистити шкіряний диван в домашніх умовах?

У будь-якої вітальні шкіряний диван виглядає представницький і красиво, але це і самий використовуваний об’єкт інтер’єру. Тут проводять час за вечірнім переглядом телевізора або саджають гостей. Часте використання призводить до забруднення шкіряного покриття дивана, тому його необхідно періодично чистити від скопилася пилу і бруду, причому чистка світлої і темної шкіри відрізняється.

Як почистити світлий шкіряний диван?

На світлій шкірі видно будь-які плями і забруднення, тому такі меблі вимагає особливого догляду. Найбільше дивану “дістається” від пролитого вина і “прикрас” дитячими малюнками. Якщо це сталося, діяти потрібно дуже швидко, оскільки свіжі сліди прибрати набагато легше.

Слідів від пролитого вина і соку не залишиться, якщо очистити світлу шкіру дивана чистою тканиною, попередньо змоченою в слабкому спиртовому розчині. Щоб рідина не розтеклася по дивану, її залишки попередньо прибирають серветкою.

Дивно, але смуги від кулькової ручки можна видалити липкою стрічкою! Шматок стрічки прикладають до місця забруднення і потім відривають її. Милом і водою замивають місце обробки стрічки від липкою смуги. Несвіже пляма від кулькової ручки стирають спиртом або ацетоном. Такі кошти не руйнують структуру світлої шкіри.

Намальований фломастером малюнок “з’їсть” медичний спирт. Як тільки пляма буде видалено, поверхня шкіряного дивана потрібно обробити засобом, призначеним для догляду за меблями.

Якщо діти випадково приліпили жуйку на шкіряний диван, видалити її можна за допомогою шматочка льоду. Жуйку потрібно спочатку заморозити, а після зчистити тупим предметом. Аналогічно поступають з восковим плямою.

Видалити пляма чаю мул кава допоможе мильний розчин. Ідеально впорається з таким завданням і слабкий розчин оцту.

Як почистити темний шкіряний диван?

Для очищення темного шкіряного дивана придатні всі чистячі засоби крім оцту та інших речовин, які ушкоджують забарвлення. Щоб звести ризик пошкодження шкіри до мінімуму, спочатку використовуваний засіб випробують на непомітній ділянці.

Видалити пил і легкі забруднення з поверхні темної шкіри допоможе натуральне коров’яче молоко. Його потрібно злегка підігріти, після чого в молоці змочують чисту тканину, віджимають і нею протирають поверхню дивана. Шкіра стає м’якою на дотик і блискучою.

Щоб шкіряний диван прослужив довго, він вимагає регулярного догляду та використання спеціальних засобів. Як правильно доглядати за шкіряним диваном?

Догляд та чистка за шкіряним диваном

  • Раз на тиждень шкіряний диван корисно чистити пилососом. Це найпростіший спосіб очистити пори шкіри, зібравши всю пил. Тонкі насадки дозволяють прибрати пил з найзатишніших місць і швів.
  • Періодично шкіру дивана потрібно протирати вологою тканиною, особливо ті місця, де найчастіше сидять.
  • Шкіру можна сильно терти вологою тканиною, до того ж вона не повинна вбирати багато рідини.
  • Якщо пролилася вода або світла рідина, її потрібно промокнути сухою ворсистою тканиною і ні в якому разі не сушити феном.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − two =