Додав magadar

Килим або велику картину в панельному будинку можна повісити, не застосовуючи дриль. Цвяхи забиваються в стик між панеллю стіни і стелі. Килим або картина підвішуються до них на волосіні.

У цегляному будинку, щоб повісити килим, доводиться свердлити два отвори на відстані, рівному довжині килима. В отвори забивають пробки і до них за допомогою шурупів прикріплюють рейку. У рейку з інтервалом 10-12 см забивають цвяхи довжиною 30 мм так, щоб капелюшок виступала на 3-6 мм. До краю килима пришивають колечка, зберігаючи той же інтервал. Кожне колечко вішається на окремий цвях.

За допомогою капронової нитки і сталевого дроту теж можна повісити на стіну килим. Верхню крайку килима з вивороту простегівают міцної капронової ниткою рівними (по 30-50 мм) стібками, а потім, пропустивши в ці стібки відрізок сталевого дроту, накидають дріт на цвяхи, вбиті в рейку, укріплену на стіні, як розказано вище. Навантаження на цвяхи розподілиться рівномірно, і килим буде висіти без жодної зморшки.

Щоб повісити картину, не обов’язково прибивати на стіну кілька цвяхів. Стирчать цвяхи не прикрашають квартиру. Досить вбити один цвях, кут нахилу картини слід регулювати, змінюючи довжину верхнього шнура, а висоту підвіски – завдовжки петлі.

Гучномовець, панно, шафку і т. П. Мають для кріплення дві потайних гнізда, не так-то просто повісити. Треба на стіні просвердлити два отвори, точно витримавши відстані між ними. Якщо застосувати дротове коромисло, можна обмежитися одним отвором. Більш простий спосіб кріплення цих предметів – за допомогою паперової смужки. Її накладають на задню стінку гучномовця (панно, шафки і т. П.) І притискають так, щоб чітко відбилась верхня частина його бічних граней і гнізда. Потім зліпок прикладається до стіни на місце, де потрібно повісити гучномовця і в центрі відбитка гнізд вбивають цвях. Ще простіше завдання вирішується за допомогою кальки.

Важку люстру зазвичай підвішують на гак, укріплений у стелі.

Коли потрібно повісити легкі предмети, покличте на допомогу клей, К шматочка картону 50X50 мм потрібно пришити платтяна гачок, а потім приклеїти картон до стіни хорошим клеєм. На гачок можна повісити невеликі картини, фотографії. Кілька таких гачків можуть витримати вагу килима середнього розміру.

У коркову пробку застроміть невеликий цвях і приклейте її прямо на шпалери. На цвях можна повісити календар, невеликої естамп, фотографію.

Можна застосувати і такий спосіб кріплення на стіні легких предметів. Акуратно навхрест розріжте шпалери, відігніть кінці і на зачищений бетон капніть клеєм № 88, епоксидним або Бустілат. Потім візьміть канцелярську кнопку, трохи загніть вістря, тильну сторону знежирте, змастіть клеєм і щільно притисніть до стіни. Кінчики шпалер загніть і закрийте ними кнопку.

З консервної банки вирізують коло з виступом, ретельно зачищають шкіркою одну з її площин, рясно змащують її і ділянку стіни клеєм № 88. Коли клей підсохне, прикладіть диск до стіни і гарячою праскою притискайте його протягом 2-3 хвилин. Клей швидко полімеризується, і після охолодження диска на його гачок можна вішати предмет (відігнути виступ).

Нарешті, ще один спосіб використання клею, коли потрібно повісити на стіні вантаж. З дюралевої пластинки 40X50 мм роблять гачок. Зі стіни видаляють шматочок шпалер і шар штукатурки. Потім на бетон наносять 4-8 шарів клею з перервами на підсихання. Задню стінку гачка знежирюють і також покривають двома шарами клею, після чого на неї накладають шматочок бавовняної тканини, приклеюють її, а потім підсушують. На закінчення обидві поверхні покривають клеєм і гачок притискають до стіни. Через добу на нього можна вішати вантаж вагою в кілька кілограмів – наприклад, велику картину, годинник і т. П ..

Повернутися назад


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як почистити килим від запаху сечі

    Десь після рочки батьки починають привчати малюка справляти нужду на горщик. Процес це тривалий, і несе з собою масу неприємних моментів. Згадайте, коли ви брали собі маленького кошеня чи цуценя….

  • Як підібрати дюбель до саморізи – Все для дачі

    До нас на сайт прийшов питання від нашого постійного відвідувача Костянтина з Нижнього Новгорода: “Вирішив обладнати майстерню в сараї з повнотілої червоної цегли. Як підібрати дюбелі до саморіза…

  • Як правильно повісити кухонний гарнітур

    Для того, щоб правильно повісити кухонний гарнітур, для початку необхідно визначитися з висотою навішування. Це ваша первинне завдання. Вибрати необхідну висоту навішування досить просто. Найчаст…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + 10 =