Як вибрати матрац в дитяче ліжечко

Маленький малюк, зовсім недавно з’явився у вашій родині, але вже так шалено улюблений вами, повинен мати свою дитяче ліжечко, в якій він буде солодко сопіти, насолоджуючись здоровим сном. Сон дуже важливий для маленького чоловічка, тому ви повинні зробити все можливе, щоб сон малюка був міцний і спокійний. Чи не маловажну роль на якість сну надає матрац, про вибір якого для дитячому ліжечку і піде мова в даній статті.

Існують різні дитячі матраци. відрізняються вони якістю, складом і, звичайно, ціною.

Насправді, чи буде матрац мати пружинний або безпружинний блок не важливо. Важливо те, наскільки жорстким і пружним він буде. Поверхня, на якій буде лежати малюк, повинна бути рівною, мати правильну жорсткість.

Відразу виключіть поролонові і ватні матраци, вони не гігієнічні у використання і занадто м’які, що може негативно відбитися на здоров’ї малюка. Але вони приваблюють своєю дешевизною, але на здоров’я дитини економити не можна.

Купуйте матрац, відповідний за розміром для ліжечка малюка. Вибирайте натуральні наповнювачі, наприклад, кокосове волокно, бамбук та інші природні матеріали. Дуже хороші подвійні матраци, що мають літній і зимовий чохол, який змінюється в залежності від пори року.

Не забудьте про постільній білизні для малюка, яке теж впливає на його сон. Вибираючи приналежності для дитини, головним чинником має бути його високу якість.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як вибрати дитяче ліжечко


    Вибір дитячого ліжка – важлива і відповідальна справа. І підійти до нього потрібно з усією серйозністю. Перш ніж задатися питанням, як вибрати ліжечко для малюка, ми вам радимо задуматися, а чи п…

  • Як вибрати дитяче комп’ютерне крісло Що потрібно врахувати

    Діти ростуть швидко, і не встигнувши оглянутися, на зміну іграшкам приходить пора купувати комп’ютер, а разом з ним і правильну меблі для нього. Дитяча анатомія істотним чином відрізняється від д…

  • Вибрати матрац в дитяче ліжечко

    Немає нічого дорожче на світі, ніж здоров’я наших дітей. Але здоровий сон – це, мабуть, найголовніше, основа всього. Адже саме уві сні немовлята проводять більшу частину часу. Саме уві сні дітки…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 3 =