На головну gt; Наука gt; Різне gt; Як вивести плями від масляної фарби з одягу?

Пляма від масляної фарби на одязі може з’явитися в самий невідповідний момент. Звичайна прання, на яку розраховує потерпілий, на жаль, не допомагає, і річ доводиться викидати. Не поспішайте! Є кілька засобів, які виводять плями від масляної фарби навіть в самих безнадійних випадках!

Перш, ніж ви візьметеся виводити пляму, випробуйте засіб для виведення плям на невеликій ділянці одягу. Це може бути непомітний шматочок тканини з виворітного боку, частина внутрішнього шва.

Для більшості тканин підходить суміш ацетону і бензину. Якщо пляма від фарби свіже, його можна протерти ацетоном або скипидаром, а потім спробувати видалити гасом. Дуже ефективно виводить плями від масляної фарби з одягу такий спосіб: – натріть пляма від масляної фарби на одязі шматочком вершкового масла. Зачекайте, поки вершкове масло вбереться в область плями.

Потім візьміть тампон з вати або марлі, змочіть його в гасі, а потім дуже акуратними і легкими (!) Рухами знімайте пляма від фарби з тканини. Тампон, у міру забруднення, сменівайте на інший.

Потім, після того, як пляма буде видалено повністю, річ слід випрати в розчині мила або порошку, бажано, кілька разів: так ви позбавитеся від запаху гасу.

Ви прочитали відповідь на питання Як вивести плями від масляної фарби з одягу? і якщо понрвілся матеріал то запиши в закладки – “Як вивести плями від масляної фарби з одягу?. ЗАВАНТАЖИТИ.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − two =