Скоби послужать вам для фіксації утримувача на ліжечку. Для цього потрібно мати при собі спеціальний кронштейн для балдахіна, придбайте, якщо у вас його немає. Його конструкція складається з спеціального кільця, на яке вдягається балдахін, а також зігнутої і прямої стійки.

На дитячого ліжка виберіть місце його встановлення. Кріпити кронштейн можна як у узголів’я, так і на бічні сторони. Правильним буде кріпити балдахін до боковин, це забезпечить можливість накривати їм ліжечко вашого малюка повністю.

З довжиною кронштейна визначитеся заздалегідь. Для цього прикладіть кронштейн до дитячого ліжечка, зібравши його на максимальну довжину. Відрегулювати кронштейн можна на ваш розсуд.

Далі скористайтеся притискними ножицями і кріпильним гвинтом, щоб зафіксувати пряму частину кронштейна. Потім разом з кільце зніміть верх кронштейна. Якщо кронштейн має загнуті вгору вусики закриті гумкою. Для того щоб надіти балдахін на петлю кронштейна зніміть цю гумку.

Зняту вами гумку поверніть на місце після того як введете балдахін в кільце. Розправте балдахін по кільцю.

У верхню частину кронштейна вставте кільце. Потім потрібно буде протягнути другий скобу з кріпильним гвинтом. Поєднавши верхню і нижню частину держателя, надійно зафіксуйте їх, туго затягнувши кріплення на бортику ліжка.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як зробити балдахін


    При оформленні спальної кімнати можна використовувати тканину не тільки для вікон, але також ще і для ліжка. Адже за допомогою матеріалу можна створити над своїм ложем красивий балдахін. Тканина…

  • Установка сітки рабиці

    Для того щоб обгородити дачні ділянки, приватні садиби та пташники, часто використовують сітку-рабицю. Завдяки її використанню можна істотно скоротити обсяг видатків за огорожі ділянок. Плюс до ц…

  • Як зібрати кріплення для балдахіна кріплення держателя на ліжечко

    Збірка і установка кріплення Виготовлення каркаса Незважаючи на суперечки про шкоду і користь такого спального аксесуара, як балдахін, він широко застосовується. Навіс виконує не тільки декорати…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − eight =