• Збірка і установка кріплення
 • Виготовлення каркаса

Незважаючи на суперечки про шкоду і користь такого спального аксесуара, як балдахін, він широко застосовується. Навіс виконує не тільки декоративну функцію, але і захищає дитину від яскравого сонячного світла, докучливих комах і протягів. Якщо ви вирішили встановити полог на ліжечко, вам необхідна інструкція, як зібрати балдахін і закріпити його надійно та зручно.

Балдахін на ліжечку допоможе захистити дитину від яскравого світла і комах.

Збірка і установка кріплення

У конструкцію для кріплення балдахіна входять пряма й вигнута стійки, дві притискні скоби, оснащені кріпильними гвинтами, і спеціальне кільце, на яке вдягається балдахін. Притискні скоби призначені для фіксації утримувача на ліжечку.

Необхідно визначити місце кріплення кронштейна. Він може фіксуватися як на бічних сторонах ліжечка, так і в головах. Вибір залежить від розташування ліжечка малюка. Якщо своїм довгим боком ліжечко примикає до стіни, то тримач для балдахіна краще розташовувати на цій стороні. Якщо біля стіни знаходиться вузька сторона ліжечка, то кращим варіантом буде збирати стійку на задній спинці. Зовнішній вигляд балдахіна від способу кріплення не змінюється.

Кріпити тримач до боковин переважніше, в цьому випадку ліжечко малюка можна накрити повністю.

Кріплення тримача проводитися за допомогою спеціального затиску.

Вона захищатиме дитину від комарів. Щоб визначити потрібну довжину кронштейна, зберіть його по прикладеної інструкції на максимальну величину. Примірявши до ліжечка, відрегулюйте його положення в оптимальне для зручності.

За допомогою притискної скоби кріпильним гвинтом закріпіть нижню пряму частину тримача на ліжечко. Верхню частину кронштейна зніміть разом з кільцем. Зазвичай конструкція кільця має спеціальні заломлені вгору вусики, закриті гумкою. Щоб надіти балдахін на петлю держателя, зніміть гумку.

Балдахін всуньте в кільце і знову надіньте гумку. Акуратно розправте його по кільцю. Кільце вставте в вигнуту верхню частину кронштейна. Протягніть іншу притискну скобу. З’єднайте і міцно зафіксуйте нижню і верхню частини тримача. Тугіше затягніть кріплення на бортику ліжечка.

За інструкцією тримач для балдахіна прикручують за допомогою гвинтів, але виходячи з практики надійніше просвердлити отвори і через них міцно прикріпити конструкцію. В іншому випадку підростаюча дитина може потягнути край полога і травмуватися зірвалися деталями.

Повернутися до змісту

Виготовлення каркаса

Складніше виготовити каркас для балдахіна. Його можна замовити в майстерні, що займається куванням, але зробити пристосування можна і самостійно. Буде потрібно наступні інструменти:

 • перфоратор з патроном SDS;
 • побідитові бури 5х100;
 • шуруповерт акумуляторний;
 • біти хрестові, викрутка;
 • рівень, рулетка, олівець.

Для цього слід зігнути півколом (або П-образно) металеву штангу і закріпити на неї кільця. Потім штанга двома кінцями кріпиться до стіни або встановлюється на вертикальних опорах.

Каркас балдахіна можна виготовити з дерева. У цьому випадку до стіни необхідно прикріпити товстий брус. За його краях перпендикулярно до стіни монтуються дерев’яні рейки. Для такої конструкції потрібна тканину якомога легше. Вона накидається на каркас з деяким провисанням між рейками.

Кріпити тримач для балдахіна можна і до стелі. У конструкції використовуються рейки і струни для навішування тканини. Пристрій обробляється деревом або гіпсокартоном. Часто встановлюють тримач для балдахіна під старовину. По краях ліжечка ставляться опори, що дозволяють упрочнить конструкцію і застосовувати самі різні тканини. Встановлюються і більше витончені опори – кування або металеві.


Зібрати балдахін на ліжечко можна різними способами. Він може зшиватися іншим чином і припускати інші пристосування для навішування. Це можуть бути своєрідні мотузочки-зав’язки, якими його підв’язують до металевого овалу. Існує варіант, при якому балдахін просто накидають на металевий овал.

У продажу є вже готові ліжечка з балдахіном для новонароджених. Всі елементи в них підібрані в одному стилі. У підборі кольору і фактури кріплень до самої ліжечку немає необхідності.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

 • Як встановити карниз

  При оформленні вікна часто виникає питання, як встановити карниз. Від того, наскільки правильно і рівно проведено його монтаж, залежить його подальша експлуатація. Крім функції підтримки штор, ка…

 • Як підібрати кріплення для сноуборду

  Для придбання бажаних кріплень не забудьте взяти з собою в магазин свої черевики, що значно полегшить процес вибору. Перш за все, Вам слід звернути увагу на те, щоб черевики і кріплення до них бу…

 • Балдахін і бампер для дитячого ліжечка

  Бортик для ліжечка від Юляня- На фото (зліва на право): бортик, кріплення з в центрі і збоку ліжка, викрійки (збільшення по кліку) Мері внутрішні розміри ліжечка. Наша ліжечко 60 * 120 см. Висото…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 11 =