Стаціонарний цегляний мангал поки ще не став символом дачної ділянки. Багато хто вважає, що легко обійдуться без нього, вселяючи собі і оточуючим, що він займає надто багато дорогої і дефіцитної землі, придатної для вирощування овочів, а шашлики і барбекю готують не так вже й часто. Ці твердження невірні.

Зроблений своїми руками цегляний мангал для дачі — це те місце, яке з часом стане центром спілкування членів вашої родини і приїжджають в гості друзів. Поступово зона навколо нього стане більш затишною і функціональною. Ви вже не зможете обходитися без цієї споруди. Побудувати цегельний мангал своїми руками не так важко і витратно, як здається.

Мангали, що знаходяться на дачних ділянках, різняться формою, місцем розташування, розміром. Вони іноді зводяться на задньому дворі, де їх ніхто не бачить, або займають центральне місце в зоні відпочинку, прикрашаючи її своєю оригінальною конструкцією і обробкою. Дизайн мангала в чому залежить від фантазії і вмінь власника присадибної ділянки. Вибір завжди залишається за господарем.

Зроблений за всіма правилами, цегляний мангал дозволяє готувати не тільки шашлики і барбекю, але і безліч інших страв. При цьому варто відзначити, що їжа, зроблена на відкритому вогні, завжди відрізняється відмінним смаком і дуже корисна для здоров’я.

Будівництво мангала зажадає від хазяїна ділянки ретельної підготовки. Багато чого буде залежати від обраного місця, від того, як обладнана прилегла територія. Необхідно підрахувати кількість потрібного матеріалу, придбати його, підготувати всі потрібні інструменти, і тільки потім приступати до будівництва. Для цього потрібен час, а головне — велике бажання.

Які бувають мангали

Існують різні види цих конструкцій. Вони поділяються на переносні і стаціонарні, які будуть розглянуті в цій статті.

Мангали можуть бути зроблені з різних матеріалів. Найбільш популярні виготовляються з металу, цегли та каменю.

Власники присадибних ділянок дуже часто роблять комбіновані мангали, які виконують не тільки основні, але і додаткові функції. Їх можна використовувати як коптильні або барбекю.

У статті буде розглянуто будівництво стаціонарного мангалу з цегли.

Плюси постійної конструкції

Цегляний мангал має ряд переваг:

Грає роль прикрашаючого дачну ділянку елемента. Він ефектно виглядає на тлі навколишньої природи.

Які матеріали потрібні для будівництва

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × two =