Як би ви реагували, якби під час романтичної вечері, або за інших обставин, на улюблений килим або диван пролився віск з палаючої свічки? Так, ситуація не з приємних і може зіпсувати навіть святкову атмосферу. Але, на щастя, з подібного становища є вихід. І він зовсім не полягає в тому, щоб оновити свій інтер’єр новим придбанням. Давайте подивимося, як можна видалити віск з меблевої оббивки і килимів .

Отже, щоб провести дану операцію вам знадобляться наступні предмети: лід, целофановий пакетик, ніж, фен, розчинник (відповідний для даної тканини), матерчатий серветка (краще х / б) і праска. Після нескладних приготувань, можна приступити до виконання поставленого завдання.

Для цього покладіть в целофановий пакетик лід і прикладіть його до плями воску. Через пару хвилин, за допомогою ножа, зскребете віск з поверхні тканини. Потім на це місце направте струмінь гарячого повітря з фена. Знову прикладіть пакетик з льодом і знову, через пару хвилин, зіскоблити залишки воску. Далі, покладіть на місце плями матерчату серветку і пропрасуйте її праскою (гарячим, але ні в якому разі не розпеченим). Для остаточного видалення плями його можна обробити розчинником, застосовуваним в хімчистці для подібних цілей.

Ось таким от нехитрим способом можна видалити віск з меблевої оббивки і килимів.

Будівельний портал Москви і столичного регіону Sobn Сайт призначений для тих хто задумав зробити ремонт своїми руками але в деяких…

Адреса: Москва, Строминка вул. будинок 21, корп 1

Телефон: (8495) 999–99–99

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × three =