Короткий зміст статті:

Вироблення шкур в домашніх умовах

Не багато хто знає, що виробленням шкурок можна займатися самостійно. Для того, щоб хутро було високої якості, шкура тварини повинна бути, так би мовити, викуневшей. Важливо, щоб вона була правильно знятої, і в обов’язковому порядку, правильно висушеної, і знежиреною. Це дуже важливо. Вироблення шкур в домашніх умовах – це не складний процес і освоїти його не складе труднощів навіть новачкові. Щоб приступити до виконання поставленої мети від вас буде потрібно придбати наступні матеріали. Ви повинні обов’язково купити стандартні правилки з дерева, господарське мило, яке, за бажанням, можна замінити на пральний порошок.

Щоб вичинка шкур в домашніх умовах пройшла успішно, слід купити оцтову есенцію і сіль. Сіль потрібно кухонна. Але це далеко не все. Подбайте про те, щоб в наявності у вас був гіпосульфіт і риб’ячий жир. Знадобиться також кора рослини дубильного типу або їх коріння і нашатирний спирт. З інструментів необхідно мати пемзу, ніж, столову ложку і пензлик. З ємностей вам знадобиться банку зі скла, але обов’язково з кришкою.

Очищення шкури від зайвих частин

Вироблення шкур в домашніх умовах цілком здійсненний процес, але за умови, якщо ви будете правильно виконувати всі наші рекомендації. Весь процес розділений на кілька стадій. Виконуючи кожну стадію, можна переходити до наступного етапу. Ми рекомендуємо слідувати інструкції точно, тільки в цьому випадку успіх вам забезпечений. Першим кроком стане відмочування шкурок. Для цього вам потрібно приготувати спеціальний розчин, в якому і буде відбуватися відмочування.

Приготування розчину для очищення шкур

Компонентами розчину будуть звичайна вода і рівно 4 столових ложки солі. Тут є один нюанс. Прослідкуйте, щоб температура розчину була не більша 20 градусів. Щоб не виникло проблем, ми рекомендуємо готувати його при кімнатній температурі, яка ідеально підійде для цього процесу. Врахуйте, що та званий рідинний коефіцієнт шкурок до об’єму розчину повинен становити 1 до 10. Максимальний час перебування шкурок в розчині повинно бути не більше 24 годин.

Після того, як шкурки вимочити, варто вивернути їх мерздой назовні. Відіжміть їх. Врахуйте, що шкурки, які були зняті недавно, відмочуванням не підлягають. Домашня вироблення шкур рідко можлива без цього етапу. Після відмочування шкурки слід провести механічне знежирення. Для цього виконайте наступних нескладний алгоритм дій.

Розчин очищающий шкуру

Вам знадобиться тупий ніж, яким від огузка до голови слід відчистити шкурку від жиру і м’язів. Ми рекомендуємо вам проводити це, поклавши на шкурку щільну клейонку. Важливо грамотно провести знежирення, а також миття волоса і, наявної мерзди. Для цього необхідно використовувати порошок і розвести його у воді. Після чого на 20 хвилин помістіть туди шкірку.

Вироблення шкур відео, де докладно пояснюються деякі нюанси, може вам допомогти. Вироблення шкурок шляхом пікеліванія досить часто застосовується. Для цього шкурку поміщають в Пікель, який знаходиться в закритій банці. Після чого шкурку слід добре віджати. Пікеліваніе добре підходить для деяких видів тварин. Насправді це універсальний спосіб і ми рекомендуємо їм скористатися. Врахуйте, що шкуру потрібно помістити мерздой назовні.

Вироблення кролячих і лисячих шкур

Шкура кролика відмінно підходить для того способу. Не забувайте, що розчин варто постійно заважати. В крайньому випадку, шкурку можна пошкодити. Після пікеліванія шкурку слід скласти навпіл, і кладуть безпосередньо пролежку, зверху придавлюють вантажем. Наступним етапом потрібно вважати сушку. Її необхідно проводити при не надто високій температурі, ідеальним варіантом буде кімнатна температура. Прослідкуйте, щоб шкурка не перебувала в близи від опалювальних приладів. Після просушування шкурку потрібно занурити в розчин з гіпосульфіту.

Шкура убитої лисиці повинна бути занурена на 2:00. Гіпосульфіт можна придбати в будь-якій аптеці. Цей компонент слід поєднати з сіллю, у розмірі 30 р солі і 50 р гіпосульфіту. Ці складові необхідно поєднати з 1 літром води. Такої кількості рідини цілком вистачить.

Очищення шкури кроля від жирового покриву

Що стосується температури розчину, то вона повинна бути не вище 20 градусів. Наступною стадією буде ополіскування шкурки. Цей процес необхідно проводити в холодній воді. Це дуже важливо. Шкурки потрібно промити в піні. Це слід робити дуже швидко. Оптимальний час для промивання 5 хвилин. Потім повторіть ополіскування в холодній воді. Далі все варто повторити, тобто від вас буде потрібно провести отжатие і просушування.

Домашня вироблення шкур вимагає величезної витримки. У цій справі не можна поспішати. Після того, як ви успішно виконали попередні вимоги, можна приступати до дублення. Від вас вимагається намазати мерзду шкурки водною витяжкою дубителя. Щоб виготовити дубитель, ви повинні в банку помістити порошок з подрібнених коренів дуба. І залити це все водою. Доведіть отриману субстанцію до кипіння і наполягайте її 24 години. Після цього залишається процідити відвар. Візьміть марлю і зробіть це. Нанесіть відвар пензлем на Мерсде і висушіть.


Етап жирування шкір

Важливим етапом є жирування. Це одна з важливих стадій. Вироблення шкур і відео, на якому є момент жирування дозволить вам докладніше ознайомитися з цим процесом. Від вас буде потрібно небагато. Для початку необхідно створити спеціальний розчин. Вам знадобиться риб’ячий жир у розмірі 30 р 300 мм води. Але врахуйте, що вода повинна бути теплою. Також в розчин слід додати 50 г мила і нашатирний спирт. Всю цю суміш необхідно ретельно перемішати.

Сушка шкури без жирової частини

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як виростити ананас в домашніх умовах

    Ананас екзотичний, соковитий, а до того ж ще й лікувальний фрукт, який люблять і дорослі, і діти. Але через високу ціну на нього, ми не так часто його купуємо. А адже ананас можна вживати як в с…

  • Як випрати тканинні жалюзі в домашніх умовах

    Отже, ви визначилися з вибором жалюзі на пластикові вікна , так давно спраглих оновлення. Купили їх і тепер користуєтеся із задоволенням, але минув певний час і жалюзі стали брудними, тобто покри…

  • Як зробити ганок своїми руками відео, фото

    Зробити ганок своїми руками цілком реальне завдання. Для цього необхідно придбати якісні матеріали, заготовити необхідний інструмент і ретельно вивчити технологію робіт. Необхідний інструмент: к…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + seventeen =