Інформація про фільм:

Назва: 100 секретів бувалого рибалки

Жанр: рибалка

Тривалість: 4:36:50

Про фільм:

Нахлист для всіх

Більшість російських рибалок нахлист сприймають, як щось позамежно складне, але спілкування з нахлистовиком показує, що нахлисту цілком можна навчитися, і що це не просто цікаво. Нахлист – це захоплююче цікаво. Так що ж таке нахлист? На цьому диску ви зможете розглянути, в чому полягають основні вправи, що дозволяють відпрацювати базову техніку закидання, чим відрізняються закидання одноручним і дворучним нахлистовими вудилищами і як ці вудилища «працюють» на річках Кольського, Сибіру і навіть Америки. Досвідчені майстри розповідають і показують, як правильно підібрати елементи гармонійною, збалансованою снасті, які прийоми і матеріали використовуються при лові не тільки класичних нахлистових риб, таких як форель, лосось або харіус, але й традиційно «спінінгових» об’єктів – тайменя і навіть щуки і окуня .

Мушки для нахлисту

Один з найвідоміших за кордоном російських нахлистовиків, професійний в’язальник нахлистових мушок, автор понад 40 статей з нахлисту Юрій Шумаков ділиться секретами майстерності, цікавими не тільки нахлистовиком, але і спінінгістів.

Мушки на трубах

Матеріали

Техніка в’язання

Різні стилі в’язання

Навіщо існує так багато різних типів воблеров. Опис конструктивних особливостей основних типів воблеров. Вплив забарвлення і розмірів воблеров на кльов риби і зручність лову. Перевірка гри і елементи настроювання воблера. Численні варіанти проводки воблера. Алгоритм підбору потрібної моделі воблера в залежності від умов лову.


Спінер – бейт одна з кращих приманок спінінгів для лову щуки і окуня на мілинах озер і водосховищ. Черговий навчальний фільм Костянтина Кузьміна дозволить Вам, по новому поглянути на спиннинговую риболовлю: незвичні риболовлі в звичних умовах – і дуже вражаючі результати. Друга частина фільму присвячена джерк-Бейт. Це гігантські (до 100гр. Вагою) приманки, що нагадують воблери. Полювання на щуку з джерк – Бейтом користується величезною популярністю в США, і тепер є всі підстави для того, щоб вона завоювала масу шанувальників в Росії.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − three =