Давайте розберемося, як проходить автоматична накрутка читачів в Твіттері.

До відомим і популярним людям і організаціям, які заводять свої сторінки в Твіттері, читачі самі приєднуються сотнями тисяч за короткий проміжок часу.

Для звичайного ж людини існує тільки один спосіб накрутки читачів – це взаємний фолловінг.

Це означає, що Ви ставите своє «Читаю» тим, хто Вас цікавить, і отримуєте взаємне «Читаю» у відповідь. Зрозуміло не завжди.

Точно також влаштовані програми та сервіси, які пропонують автоматичну накрутку читачів в Твіттері. Вони від Вашого імені фолловять зазначену аудиторію (ставлять кожному «Читаю» автоматично). А потім через деякий час, видаляють невзаємних (тих, хто у відповідь «Читаю» не поставив).

Таким чином, у Вас і з’являються нові читачі, але одночасно з ними і читані, яких обрали за Вас.

Декілька заходів автоматичної програми – і число Ваших читачів помітно зростає.

Щоб знизити відсоток відмов, сервіси, що пропонують подібні послуги, зазвичай використовують свої бази безвідмовних читачів, які гарантовано ставлять «Читаю» всім підряд.

Подумайте, чи потрібні Вам такі читачі, і чи буде від них толк?

Припустимо, Ви все ж схилилися у бік автоматичного фолловінг.

Як зробити розкрутку Твіттера? Скільки читачів можна зафоловив за добу?

Ось тут уже вступають чинності обмеження або ліміти, які виставив Твіттер, щоб перешкоджати автоматичних дій. Подивіться на них уважно!

Виробляти більше 1000 фолловингов (поставити більше 1000 “Читаю”) на добу в свого облікового запису можна.

Для молодих, новостворених акаунтів, існує ще одне обмеження: не можна зафоловив більше 2000 акаунтів без взаємності.

Тільки після того, як Ви отримали близько 2000 взаємних читачів, Ви зможете збільшувати свою аудиторію далі.

На одному IP-адресі не рекомендується створювати більш 3-х твіттер-акаунтів (моє примітка).

Зверніть увагу, що не можна розсилати більше 250 повідомлень на добу.

За такі дії багато акаунти постраждали: їх просто закрили.

А деякі автоматичні програми, отримавши права на Ваш обліковий запис, будуть активно розсилати свої рекламні повідомлення, і ліміт таких повідомлень може бути легко перевищений.

Зрозуміло, що і сам Твіттер, можливо, буде виставляти нові додаткові перешкоди для автоматичної накрутки фоловерів, про які ми ще не здогадуємося.

Так що, якщо Ви все ж зважитеся, встати на цей шлях, то не варто довіряти всім підряд.

Щоб не потрапити в халепу, не раджу вибирати для цієї мети незнайомих людей або неперевірені сервіси без рекомендації.

Сама я не користуюся автоматичної накруткою, так як легко, не напружуючись, можу виконати всі дії самостійно, витративши на ці процедури максимум 2:00 на тиждень.

Скажу чесно, що, навіть не знаючи про ліміти Твіттера, на перших порах, я якось інтуїтивно їх не перевищувала, а бар’єр у 2000 читачів пройшла, навіть не помітивши, що такий існує.

Все це тому, що перш, ніж додавати нових читачів, я регулярно позбавлялася невзаємних. Але й тут я зазвичай більш 400 анфолловеров відразу не видаляла. Ну і додавала відповідно стільки ж за один раз.

Зараз ці темпи я значно знизила. Задіюю не більше 250 акаунтів в обох напрямках за один прийом два рази на тиждень. Виявляється, що цього цілком достатньо для стабільного безперервного зростання цільової аудиторії.

З приводу автоматичної накрутки читачів (фоловерів) в Твіттері мої передплатники дали позитивні відгуки на програму Twidium.

Ось посилання на статтю автора цієї програми. Стаття складається з двох частин.

Тестуємо межі дозволеного в Твіттері.


З тексту статті зрозуміло, що автор уважно вивчив всі обмеження Твіттера, і постарався їх обійти.

При відвідуванні сайту програми Вам пропонують як бонус безкоштовно отримати базу з 1000 лояльних читачів, які дадуть відповідь вам взаємністю гарантовано.

Деякі мої читачі цією програмою успішно користуються. Але вона не безкоштовна.

Більш тривалий час працюють у мережі іноземні сервіси, наприклад Refollow.

Я раніше польззовалась безкоштовними функціями цього сервісу для виявлення та видалення невзаємних читачів у Твіттері (посилання внизу під статтею і, якщо перейти по вказаному посиланню, то знайдете список ще 4-х сервісів). Але зараз Refollow надає тільки платні послуги.

Мені ж того, що там пропонували безкоштовно було цілком достатньо, і платного обліку я не заводила.

Вважаю, що ці програми за Ваші гроші теж будуть радити, як грамотно обійти всі зустрічні перешкоди. І ці поради слід неухильно дотримуватися. Нічого надміру!

Інакше Вам неминуче загрожує бан, і Ваш обліковий запис буде заблокований.

Таким чином, ризикувати і намагатися зробити автоматичну розкрутку Твіттера будуть, швидше за все, початківці, а бувалим твіттерянам, це, мабуть, зовсім ні до чого.

Навіщо платити гроші, якщо, розібравшись, можна впевнено діяти самостійно і набувати цільову аудиторію. І це буде накрутка читачів у Твіттері онлайн безкоштовно.

Навчіться розкручувати свій аккаунт самі!

Програма дій:

4 Навчитися працювати з читачами і видаляти невзаємних (посилання внизу під цією статтею);

5 Займатися розвитком Твіттера не менше 2-х разів на тиждень.

Все це дуже просто! Дійте! І зможете віртуозно працювати в Твіттері, спілкуючись безпосередньо з усім світом. Публікуйте свої замітки, новини або робіть ретвіти частіше.

Ну, а якщо зовсім не вистачає часу і дуже хочеться робити це автоматично, то використовуйте тільки платні програми, які я порекомендувала. Вони працюють в режимі, що імітує ручний. І Твіттер не зможе здогадатися про те, що Ви застосовуєте автоматику для розкрутки свого аккаунта.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Читачі в твіттері

    1:00 34 хвилини Останній візит: 2015-09-04 7:53:43 читачі + в твіттері 3644 накрутка читачів + в твіттері 985 більше читачів + в твіттері 573 +як накрутити читачів + в твіттері 548 багато читачів…

  • Як вибрати міні-піч. Відгуки про міні-печах електричних

    Сучасні технології не стоять на місці, кожен день пропонуючи покупцям чергову новинку. Сьогодні поговоримо про чудесне винаході під назвою міні-піч, про те, на що звернути увагу при виборі, а так…

  • Емальований посуд

    Емальований посуд виготовляють з вуглецевої сталі або чавуну і покривають одним або декількома шарами емалі. Матеріал емаль може мати будь-який колір, тому виробники емальованого посуду пропонуют…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 4 =