Основні причини виникнення вібрації в пральних машинах і способи їх усунення

1. Проблема вузьких стіралок

Через малу площі ванних кімнат, а саме там в своїй більшості живуть пральні машини. люди намагаються купити вузьку модель машинки, але з тією ж завантаженням білизни (зазвичай 4-5кг) що і у повнорозмірною. Але це палиця з двома кінцями. Якщо ви виграєте в просторі, то програєте якраз в вібрації.

Через те, що у таких машинок барабан вузький і збільшений у висоту, а так само площу опори пральних машинок зменшена, виникає дуже сильна вібрація. Ця проблема стосується пральних машин з фронтальним завантаженням Самсунг, Арістон, Індезіт та ін.

Також в таких барабанах дуже погано розподіляється білизна перед процесом віджиму (дісбалнс), що дає додаткову вібрацію, але про це нижче.

Спосіб усунення: Можна затиснути пралку між стіною і ванною, це допомагає, але підходить не всім або якщо зовсім погано, то поміняти пралку. Цей дефект є основним недоліком вузьких пральних машин .

2. Дисбаланс білизни

Ця проблема, так чи інакше, стосується всіх типів пральних машин. Суть в тому, що білизна під час прання закручується у вузол і стандартної програми укладання й розподілу білизни не завжди вистачає. Найчастіше це відбувається, коли перуть велике білизна з дрібним, особливо це стосується прання постільних речей.

Спосіб усунення:

 • перед пранням підковдри і наволочки краще зашити;
 • дрібне білизна прати окремо і бажано в спеціальній сітці;
 • якщо з’явилася незвично сильна вібрація в пральній машині. потрібно негайно вимкнути машинку, розтрусити білизна руками і поставити назад на початок віджимання.

3. Неправильна установка пральної машини

Дуже часто причиною вібрації стає неправильна установка пральної машини. Не припустимо, щоб пральна машинка гойдалася на ніжках навіть незначно. Це призведе до резонансних коливань і кінець може бути дуже сумним. Так само якщо машинка вільно їздить по підлозі, то це теж є вагомою причиною вібрації. Різні підкладки, типу гумових килимків, ДСП, фанера і т.д. не допустимі. В ідеалі стіралная машинка повинна стояти на жорсткому і рівному підлозі, відхилення від цього викликає вібрацію. Дерев’яна підлога, а так же лінолеум не є винятком.

Способи усунення:

 • необхідно підкрутити ніжки, домагаючись при цьому, щоб машинка стояла повністю стійко. Для перевірки потрібно взяти її за верхню кришку і покачати в різні боки. При правильній установці машинка буде нерухома;
 • щоб машинка не їздила по підлозі, необхідно видалити все сміття з-під гумових ніжок (пил, волосся, бруд, шерсть тварин), протерши їх ганчіркою з яким-небудь знежирюючим засобом, а так само цю операцію необхідно проробити з підлогою під ніжками. Після цього берете фен і висушуєте ніжки, розігрів їх якомога гаряче і ставите машинку на чисте сухе підлогу гарячими ніжками. Якщо ви зробили все правильно, то вільно машинку зрушити одними руками буде дуже складно.

4. Не знято транспортні болти

Як би не смішно це звучало, але багато хто забуває видалити ці болти після доставки машинки додому, через що машинка творить щось страшне. У нас навіть були випадки, коли люди прали з цими болтами багато років, а зайву вібрацію вважали нормою і коли болти просто обломлювалися, запрошували нас замінити їх на нові. Таке часто трапляється, якщо ви користуєтеся послугами дилетантів, сусідів або самостійно встановлюєте машинку, не маючи досвіду.

Спосіб усунення: пральна машина повинна встановлюватися професіоналами і тоді таких проблем не виникне!

5. Проблема низькообертовим машинок

До їх категорії відносяться машинки з частотою обертання до 600 об / хв. У них вібрація або биття по стінках корпусу вважається мало не нормою. Через відсутність керуючого електронного модуля старт на віджимання відбувається жорстко і різко. А так само низька якість віджимання білизни приблизно 50%. До вибору машинки потрібно підходити відповідально, так як ви купуєте її не на один рік і не за п’ять копійок. Якщо зробите неправильний вибір, буде боляче згодом.

Спосіб усунення: оптимально для пральки це не менш 800 об / хв.


6. Знос деталей пральної машинки

Причиною гучного роботи машинки можуть бути зношені підшипники і амортизатори. Якщо Ви почули сторонній звук при обертанні барабана, то зверніть увагу на підшипники. Діагностика цієї несправності на ранній стадії вбереже Вашу помічницю від великих неприємностей. Не ігноруйте її сигнали, яким є посторонній шум. а звертайтеся відразу ж за допомогою до професіоналів.

Способи усунення: діагностику несправності можна провести в домашніх умовах, самостійно. Потрібно в тиші покриття барабан рукою і, якщо при обертанні Ви почуєте сторонній шум, то велика ймовірність, що підшипники скоро вийдуть з ладу. Викликайте майстра і довірте йому цю непросту роботу. На ранній стадії ремонт може бути не дуже дорогим!

За будь-яких виникаючих питань Ви завжди можете проконсультуватися у наших майстрів по тел. 8 (351) 777-44-01, 8 (908) 065-42-03 або скористатися формою зворотного зв’язку.

Джерело: www.master-vl.ru

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

 • Як відкрити пральну машину

  Часто поломки пральної машини бувають з вини господині. Небагато людей звертають увагу на заливний та зливний шланг машини, які необхідно іноді перевіряти. Часто поширена причина поломки пральної…

 • Як навчитися водити машину, і як на ній їздити – Сайт автолюбителів

  Як навчитися водити машину, і як на ній їздити Якщо ви захотіли навчитися водити, але поки ще не маєте жодного уявлення про те як це робиться, і відчуваєте страх перед своїм першим водінням – ця…

 • Як мити посуд у посудомийній машині

  Деякі думають, що якщо посуд погано промита, значить, мало насипали миючого засобу. Тоді вони насипають ще більше порошку і знову включають посудомийну машину. Це неправильно, адже справа не в кі…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − sixteen =