Всім відомо, що єдиний і неповторний Санта Клаус живе у Фінляндії далеко в Лапландії.

Але і йому трапляється подорожувати по своїм північним угіддям зі свитою з ельфів і гномів, неодмінно на оленячої упряжці. Так ось одного разу, як розповідає старовинна легенда, Санта їздив з Півночі на Південь, а повернувшись до себе в резиденцію в Рівному, виявив, що втратив частину своїх супроводжуючих – ельфів і гномів. Коли Санта повернувся за ними на Південь Фінляндії, то побачив, що працьовитий народець уже побудував дерев’яний будиночок і баню при ньому – треба ж було якось налагоджувати життя – тому Санта вирішив, що котедж на півдні стане його тимчасовим притулком, щоб у всіх дітей , хто не може з якихось причин приїхати в Лапландію, була можливість зустрітися з ним на півдні, поруч з фінською столицею, Гельсінкі, в місті Еспоо .

Котедж Санта-Клауса в Еспоо

Санта-Клаус розповідає, що любить, коли до нього приїжджають російські діти, які завжди готують до зустрічі з ним пісеньку або віршик (серед фінських дітей не прийнято влаштовувати такі вистави для самого Санти). Звичайно ж, Санта такій увазі до своєї персони дуже радий.

Зустрічає гостей Санти один з його ельфів – в будиночку є можливість самостійно приготувати печиво, змайструвати своїми руками іграшки для свята в подарунок родичам і друзям. Діти гарантовано залишаться в повному захваті.

А для батьків особлива радість у тому, що дістатися до будиночка нескладно: від центру Гельсінкі всього півгодини на автобусі або на автомобілі.

Як варіант можна взагалі зупинитися на ніч в чудовому готелі Корпілампі, звідки пішки до Санти всього 10 хвилин.

10 хвилин займе також дорога до аквапарку «Серена» і гірськолижного центру «Серена Скі».

Після різдва котедж Санта-Клауса можна побачити попередньо замовивши посещеніе.О днями загального відвідування оголошують на сайті www.santascottage.fi.

Інформація підготовлена ​​за підтримки Visitespoo.fi

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =