Будь ласка, розкажіть, хто стикався з необхідністю відносно швидко побудувати скромний (40-50 кв. Метрів) житловий будиночок на дачах в межах міста або найближчому передмісті.

Чи можна зв’язуватися з фірмами, що обіцяють за 2 місяці звести будиночок з щитових панелей або дерев’яний зруб.

Третій рік сам будуюся. можу книгу написати про це. і досі багато чого не знаю. Каркасніков простіше. зруб складніше (окосячка, усадка, утеплення) Погоджуся з Вадимом мортіним. написав все правильно.

щитовий будинок – кіт у мішку. збирають дійсно швидко, але потім цвяхи стирчать, обробка поламана, стіни криві, щілини незапененние, і т. п. крім того нереально проконтролювати скільки в щити закладено утеплювача, якого і як. щитові будинки – це в першу чергу бізнес, середня якість за максимальну ринкову ціну і швидкість. кошти вкладені в такий будинок повністю ніколи не повернути – зароблять на ньому все, крім вас.

ціна і час залежить від складності. 40-50 кв. м можуть бути прямокутником під двосхилим дахом: такі реально за 2 місяці і 500К зрубати і накрити дахом. а можуть бути неправильної форми, з еркерами, балконами, ламаним дахом, кількома фронтонами, крильцями, прибудовами, і т. п. – це буде довше і дорожче. ще буде потрібно фундамент або 0 цикл якщо буде підпіллі. з цим краще не поспішати і не економити, контролювати кожну деталь, бо якщо чогось не так, реконструкція підстави буде коштувати дорожче, ніж сам будинок. 0 – окрема тема. ще треба врахувати, що якщо поставити зруб в цьому році, внутрішню обробку і прорізи можна буде встановити тільки в наступному – зруб повинен осісти.

якщо вам терміново літній будиночок без претензій – шукайте хорошу "щитову" фірму. якщо невеликий повноцінний будинок шукайте архітекторів, будівельників. у мене є і ті й інші

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =