Ця помилка може бути викликана з наступних причин:

 1. На сервері гри ведуться технічні роботи. Розробники дуже часто попереджають про них на офіційному сайті. Технічні роботи можуть бути пов’язані з виходом нового патча або установкою проміжних фіксів, а так само просто перезавантаження сервера гри може тимчасово викликати помилку сетвеого з’єднання.
 • У вас встановлений антивірус або фаерволл, які можуть блокувати доступ гри до інтернету. Зніміть обмеження з файлу WorldOfTanks.exe. якщо такі є.
 • Під час оновлення 0.9.12 багато гравців отримали таку помилку, при скачуванні патча через лаунчер:

  Це швидше за все означає, що сервер оновлень недоступний. Таке трапляється, коли виходить чергове оновлення.

  Як виправити?

  Закрийте клієнт гри, видаліть папку Wargaming .net, яка знаходиться за адресою:

  Windows Vista, 7: C: Users UserName AppData (прихована папка) Local Temp wargaming.net

  Windows XP: C: Documents and Settings UserName Local Settings temp wargaming.net

  (де UserName — ім’я вашого облікового запису Windows).

  Також потрапити в папку можна, не змінюючи налаштувань видимості. Введіть в рядок адреси провідника “% appdata%” (без лапок) або скористайтеся програмою Total Commander.

  Очистіть папку Updates, розташовану в кореневому каталозі гри (наприклад, C: Games World_of_Tanks Updates). На момент поновлення рекомендуємо тимчасово відключити антивірусне ПЗ.

  Запустіть лончер. У налаштуваннях лончер вкажіть порт +6881 для вхідних з’єднань, активуйте настройку “Дозволити використовувати торрент” і натисніть ОK. Перезапустіть лончер, дочекайтеся автоматичного оновлення клієнта. Увімкніть антивірусне ПЗ. Спробуйте додати папку гри в довірену зону вашого антивіруса.

  Якщо помилка збереглася

  Переконайтеся, що є з’єднання з сервером оновлень:

  Натисніть Пуск (якщо ви використовуєте Windows 8, натисніть клавіші Win + R ), В полі “Почати пошук” введіть “cmd” (без лапок), клацніть правою кнопкою миші по файлу cmd.exe і виберіть пункт “Запуск від імені адміністратора”.

  1. Введіть у командному рядку команду “ping update.worldoftanks.ru” і натисніть клавішу Enter .

  Переконайтеся, що число відправлених пакетів збігається з числом отриманих.

 • Введіть у командному рядку команду “ipconfig / flushdns” (без лапок) і натисніть клавішу Enter .
 • Введіть у командному рядку команду “ipconfig / registerdns” (без лапок) і натисніть клавішу Enter .
 • Після цих дій з великою ймовірністю оновлення запуститься.

  Помилка про те, що Не вдається встановити з’єднання з мережею одного разу принесла танкістам великий сюрприз, коли на серверах почалися позапланові технічні роботи, пов’язані з підготовкою до оновлення 0.7.0. Це стало великим сюрпризом для гравців. Спочатку ця стаття була призначена для освітлення хроніки тих подій, тому нижче представлений оригінальний текст застарілої новини.

  — Текст нижче не актуальне, зверніть увагу на дату. –

  Стара інформація

  Коли я виявив, що гра не з’єднується з сервером, на форумі до цього часу вже йшло бурхливе обговорення цієї новини. У пікові моменти тему читали до 1600 полльзователей, що спричинило за собою і збої в роботі форуму.


  Ми будемо тримати вас у курсі подій.

  Оновлення: о 15.48 я вже зміг зайти на сервер.

  Дивує не стільки сам факт того, що сервер гри не працював – це в межах норми, що обладнання ламається, залізо не вічно, тим більше що в руках розробників зосереджена тотальна влада над сервером. Дивує, що ніде не проскакує повідомлення про те, що мовляв "вибачте, так і так, чиним, про проблему знаємо, ведуться роботи".

  Давно б пора оформити спеціальну колонку екстрених повідомлень, щоб уникнути настільки агресивної реакції ігрового співтовариства World of Tanks. А гравців в першу чергу лякає і дратує невідомість і непередбаченість.

  Сьогодні сервер Миру Танків був відключений через утсановкі поновлення 0.7.0 на сервер. На 22:34 по Москві технічні роботи ще тривають, проте раніше було повідомлення, що сервер буде не доступний до 22:00. Що ж, не легке це заняття – патчити таку гру. Побажаємо розробникам удачі!

  Або читайте оригiнал here.

  Цікаве відео для вас:


  З цим читають

  Share →

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  4 × five =