У вас постійно зависає ноутбук. Не знаєте, що робити, якщо ноутбук зависає намертво? Не варто втрачати ні хвилини, слід негайно звертатися до фахівців. Тільки своєчасна професійна допомога може гарантувати вам якісне та надійне функціонування вашого портативного комп’ютера в майбутньому. На жаль, часто після закінчення певного терміну усунути поломку стає неможливо. Саме тому ми настійно рекомендуємо, як тільки помітили, що завис ноутбук. його слід показати майстрам. Це може значно полегшити та прискорити процес відновлення. Приходьте до нас! Наші співробітники завжди раді допомогти вам!

Оскільки ноут має досить складну конструкцію і механізм, самостійно неозброєним оком неможливо встановити, чому завис ноутбук і що робити. За деякими зовнішніми ознаками збоїв можна зробити лише припущення.

Причини, з яких висне ноутбук.

В основному можна виділити дві основні причини, за якими у вас ноутбук зависає при завантаженні або просто під час роботи. Це:

1. перегрів механізму.

2. поява помилок при функціонуванні операційної системи, в драйверах та інших програмах, додатках.

У першому випадку, важливо звернути увагу на те, коли саме відбувається збій: зависає ноутбук при установці і при включенні або під час гри. Це необхідно моніторити. Якщо ви помітили, що в основному нетбук зависає при грі, рекомендуємо вам встановити наступні програми: Aida 64, Everest, HWMonitor. Їх слід використовувати для відстеження температурних коливань. Запускаєте роботу цих програм і продовжуєте грати до тих пір, поки ноут знову не зависне. Потім закриваємо гру і розглядаємо свідчення. Це процес націлений на те, щоб встановити, коли саме відбувається надмірне нагрівання і чому.

Отпайка відео чіпа і його вихід з ладу – це дуже часто є істиною причиною подібних неприємностей. Показання температури для цієї комплектуючої, а також для процесора становить 80 градусів (якщо розглянути свідчення у Aida 64.). Коли апарат нагрівається до такої температури, глючить ноутбук, він гальмує і висне. Для вінчестера така гранична температура становить 60 градусів. Саме після таких програвав користувач може почати помічати, що постійно висне Windows 7 на ноутбуці.

Якщо ви помітили, що ваш портативний комп’ютер періодично нагрівається, необхідно провести нижченаведені дії:

 • Для початку слід провести чистку системи охолодження від бруду і пилу, потім замінити термопасту.
 • Якщо це не допомогло, швидше за все, у вас з ладу вийшов відео чіп, процесор або вінчестер. Сказати точно можна буде тільки після діагностики.

У другому випадку, причини, чому висне ноутбук і що робити, необхідно шукати в таких факторах.

1. Можливо, у вашому випадку ноутбук висне при завантаженні і при включенні через перевантаження вінчестера (90% -99% інформації). Спробуйте почистити його. Це може допомогти зняти зависання.

2. У вас в апараті є віруси. Перевірте, якщо вони будуть виявлені, видаліть їх. Пошкодження системних файлів – одна з найбільш поширених причин того, що ноутбук висне при виключенні або включенні.

3. Не виключено, що у вашому випадку завис ноутбук при включенні через помилки в операційній системі. Її необхідно переустановити і, швидше за все, неполадка зникне.

Наш сервісний центр у свою чергу завжди радий допомогти і усунути різні неполадки при функціонуванні вашого ноута, в тому числі, коли глючить клавіатура на ноутбуці. Все це ми робимо оперативно, якісно, ​​за прийнятними цінами. Тому, якщо вас цікавить питання: чому ноутбук глючить і що робити, просто приходьте до нас!

Кілька порад про те, що зробити, якщо ноут завис намертво!

1. Затискаємо Ctrl + Alt + Delete, викликаємо диспетчер задач, відключаємо програму, після якої він завис.


2. Натискаємо і утримуємо клавішу живлення.

3. Виймаємо АКБ і витягуємо кабель живлення (небезпечний збоєм ОС).

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

 • Безпечний режим – для чого він потрібен і що з ним робити

  Напевно, багато хто з Вас чули про нього. Безпечний режим – це спосіб завантаження операційної системи, при якому завантажуються самі мінімальні компоненти. Навіть фонової картинки на Робочому с…

 • Чому сльозяться очі і, що робити при цьому

  Щоб зрозуміти, чому сльозяться очі . потрібно знати для чого потрібні сльози, і яку функцію вони виконують. Чому так важлива роль сльози: з її допомогою очей, а точніше рогівка ока отримує пожив…

 • Тонкощі переїзду в інше місто

  Якщо Ви прийняли рішення переїхати в інше місто, то відразу ж виникає проблема транспортування туди всіх Ваших речей. Ви можете скористатися послугами залізничного транспорту і замовити контейнер…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − thirteen =