Основною діяльністю ТОВ "РосЕкоЩіт" є продаж меблевих щитів .

Меблевий щит являє собою дерев’яну шліфовану дошку, яка виготовляється з масиву дерева. Будучи на сьогоднішній день одним з найпопулярніших пиломатеріалів, кількість його на рику величезне, тому важливо правильно вибрати, де купити меблевий щит і не обманутися. Про якість може свідчити ціна, яка і є одним з головних переваг в порівнянні з дошками аналогічної породи деревини.

Продаж меблевих щитів – висока якість за доступними цінами!

Меблевий щит виготовляється з будь-якого виду дерева. Найчастіше сировиною для даного виду пиломатеріалу стає деревина таких дерев, як дуб, сосна, модрина або ясен. ТОВ "РосЕкоЩіт" реалізує продукцію тільки з кращої деревини. Тепер, дізнавшись, де купити меблевий щит і придбавши його, Ви будете приємно здивовані співвідношенням якості та ціни.

Процес виготовлення меблевих щитів зводиться до двох етапах: склеюванню за допомогою клею кількох дощок між собою (вологостійкість повинна бути не нижче D3) і пресуванню. Як вже говорилося раніше, для виробництва в основному використовуються пиломатеріали з дуба, модрини, ясеня і сосни найвищого сорту. Кінцевий продукт нічим не поступатиметься по виду цільної деревині, перевершуючи при цьому її за всіма технічними характеристиками.

Меблевий щит має безліч переваг. Ось лише деякі з них:

  • висока міцність;
  • довговічність;
  • екологічна чистота;
  • прекрасний зовнішній вигляд.

Завдяки своїм якостям, меблевий щит знаходить застосування у виробництві дерев’яних дверей, меблів, підвіконь і т.д. Крім цього, меблевий щит може відмінно використовуватися як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки меблів. Дуже часто застосовується при виготовленні сходів, оскільки, завдяки своїй термоусадочній плівці, він стабільно захищає від вологи.

Наша компанія здійснює продаж меблевих щитів високого класу, виготовлених з масиву різних порід деревини. Поспішайте зробити замовлення!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 16 =