Подробиці Категорія: На замітку Переглядів: 8 214

Д ачная альтанка обов’язково повинна вписуватися в ландшафт присадибної ділянки, і меблі, якими буде обладнана це невелика споруда теж повинна поєднуватися з ним. Якщо вам вдалося самостійно або за чий небудь допомогою спорудити місце для відпочинку на дачі, то зробити меблі для альтанки своїми руками вам також під силу.

У цій статті ми не будемо розглядати вбудовану в альтанку меблевий куточок, так як це досить складна конструкція і необхідно спершу виготовити креслення, а потім вже і діяти згідно з ним!

Ми розглянемо як зробити дерев’яний стіл для альтанки. біля якого і будуть відбуватися теплі домашній посиденьки!

Однією з головних деталей при проектуванні дерев’яного столу для альтанки, є відстань між стільцями (або лавкою) і самим столом. Як правило, середньостатистичній людині цілком достатньо 0.4-0.6 м для сидіння – такого розміру виготовлятися стільці або лавка для альтанки. Між краєм дерев’яного столу і краєм лавки (останнім стільцем) достатньо залишити 5-10 сантиметровий зазор – робиться то для того, щоб сидіти за столом і пересуватися навколо нього було зручно.

Є ще варіант виготовлення стола-книжки, у якого будуть опускатися і підніматися частині столу – тоді питання пересування навколо нього буде повністю вичерпаний.

Круглий стіл на одній ніжці

Найпростіший дерев’яний стіл для альтанки може бути на одній ніжці, яка обов’язково повинна розташовуватися по центру стола – це потрібно для стійкості!

Але як же виготовити стіл для альтанки своїми руками зовсім круглим? Для цього необхідно зробити чотири підкоса, який будуть утворювати в середині хрест. А ось круглу форму для столу, роблять вже після того як стіл зібраний – для цього на получившемся щиті малюють окружність (або овал) і зайве потім обрізають.

Після того як дерев’яний круглий стіл буде готовий, краї цього столу слід ретельно відшліфувати, щоб вони не чіплялися за одяг і не залишали занози.

Круглий стіл на 3-х і 4-х ніжках

Для столу з трьох ніжок, ніжки розташовують у вигляді рівностороннього трикутника, центром якого буде центр самої столу. Вони кріпляться до основи підлоги альтанки і зв’язуються між собою одним або двома брусками – зверху і знизу. Далі, на верхню обв’язку кріпиться сама стільниця.

У класичному виконанні дерев’яний стіл для альтанки має 4 ніжки, які розташовуються у вигляді квадрата, при цьому центр перетину діагоналей квадрата повинен обов’язково відповідати центру альтанки.

Дерев’яний 8-ми вугільний стіл

Для такого типу дерев’яного столу можна зробити або чотирьох або восьмій підкосів, і сам стіл зібрати прямо на них. Тільки в цьому випадку дошки доведеться вивіряти і відпилювати прямо на місці. Збирати такий стіл можна по секторах, або монтувати дошки по периметру вкруговую.

obesedkah.ru/sadovaya-besedka-svoimi-rukami-chertezhi-sovety-rekomendatsii), то і стіл для такої альтанки краще купити в магазині!


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =