Нерідко буває що болить голова після лазні. Причини наступні:

  1. отруєння чадним газом в лазні
  2. брак кисню
  3. проблеми з судинами
  4. неправильна поза
  5. куріння в лазні
  6. похмілля
  7. измотанности
  8. переїдання
  9. секс в лазні
  10. понти і виготовленням

Дізнаємося що робити далі при сильному головному болі після лазні в кожному конкретному випадку.

1. Отруєння чадним газом. Головний біль одна з симптомів отруєння, (причому прі не сильному отруєнні), інші симптоми – дзвін у вухах, слабкість, нудота, втрата свідомості і політ на той світ. Особливо швидко угарает в лазні діти.

Лікується такий біль свіжим повітрям і рясним питтям мінеральної води з шматочком лимона.

2. Нестача кисню. Якщо в лазні погано зроблена система вентиляції, пічка спалює кисень в лазні. І якщо при першому заході не провітрюється баню, головний біль після лазні можна вважати забезпечена. Головний біль можна заробити так само після парилень і саун з електричними кам’янками, там так само кисень спалюється електричними тенами.

3. Головний біль після сауни і лазні може бути у людей у ​​яких не в порядку кровоносні судини. При різких перепадах температур судини не справляються з потоком крові і відбувається різкий скачок тиску, на що організм реагує головним болем. Дана причина одна з найпоширеніших. На проблеми з судинами вказують ще й почервоніння очей після сауни і лазні. але про це в іншій статті.

Лікування – відпочинок на свіжому повітрі, таблетка аспірину. Перевірити тиск і вжити відповідних заходів – піднімати або опускати.

4. Головний біль можна заробити неправильним сидінням у парилці. Тобто ноги внизу, де відносно прохолодно і голова високо, де жарко. Різниця температури на кінцівках при поганих судинах зіграє таку ж злий жарт як у попередньому пункті.

Лікування таке ж як і в попередньому пункті, профілактика – потрібно сидіти максимально зібрано, щоб кінцівки були приблизно на одному рівні.

5. Куріння в лазні. Куріння і так погано впливає на організм. Якщо ще палити до лазні, в лазні і після лазні це вже зовсім погано. Організм труїться всякою поганню, настає кисневе голодування, судини спазмируются, скаче тиск, нудить, підсумок – головний біль.

6. Відвідування лазні з похмілля. Серце і судини з похмілля знаходяться на межі, якщо ще й попаритися в лазні можна отримати не тільки головний біль, можна взагалі ковзани відкинути.

Лікувати таку головний біль кожен знає сам, профілактика – ходити в лазню (особливо в парилку) з похмілля взагалі не бажано.

7. Болить голова якщо ходити в лазню сильно виснаженим. Нерідко після важкої фізичної праці люди йдуть у лазню. А лазня теж чимало забирає сил. Реакцією організму на фізичне виснаження може бути головний біль.

8. Переїдання перед лазнею. Ходити в лазню і сауну з набитим животом це жорстке знущання над організмом. Він і так витрачає багато сил на переварювання їжі в нормальній обстановці. Якщо ще при цьому перебувати в лазні навантаження на організм зростає багаторазово, відповідно реакція – нудить, блювота, головні болі, запаморочення після лазні.

Лікування – відпочинок і знеболюючий засіб, профілактика – є за годину, за півгодини до лазні, бажано неважку їжу.

9. Секс в лазні. Не рідкість правда адже? Хоча лазня не зовсім підходить для таких справ, але яка та романтика напевно є. Головний біль в даному випадку заробляється трьома способами, різниця температур, сильні фізичні навантаження на організм, удари головою об стіну.


10. Понти і виготовленням. Буває, що новачки в лазні змагаються з бувалими. Чи не загартований організм може отримати тепловий удар, пересидівши в жаркій лазні, і як наслідок отримує головний біль і підвищення температури тіла. Як правило, це змагання відбуваються під шафе, що більше погіршує ситуацію. Звичайно, бувають випадки коли і звичайна людина без понтів може не розрахувати сили і пересидіти і перегріється.

Таким чином, резюмуючи можна сказати, що б після відвідування лазні не боліла голова потрібно правильно її відвідувати. А якщо кожне відвідування лазні закінчується головним болем потрібно терміново бігти до лікаря, у вас що щось не в порядку з організмом.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 5 =