Якщо ви вирішили освоїти обтяжку торта мастикою, у вас можуть виникнути такі питання: Чи кожен торт можна обтягнути мастикою? Які торти не підходять для обтягування.

Молочна мастика дуже зручна і універсальна у використанні. Їй зручно і покривати торт, і ліпити фігурки. За рахунок своєї ліпковатим і маслянистої структури, деталі.

Якщо ви освоюєте мастичні торти, то мастика з цукерок маршмеллоу буде найпростішим варіантом, оскільки її простіше зробити, з нею можна регулювати рівень еластичності.

Смішариків люблять більшість малюків, тому робила я їх вже не раз. Впевнена, такі популярні персонажі порадують і Вашої дитини! Для цього тортика я ліпила всіх.

Для успішного створення багатоярусного торта необхідно знати кілька секретів, про які я вам хочу розповісти в цій статті. Просто поставити торт меншого діаметру.

Хочу розповісти вам про наступному вигляді мастики – це мастика желатинова. У неї є свої позитивні і негативні якості. Перш за все, головне її достоїнство.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як зробити лопату для трактора


    Мати техніку на всі випадки життя може дозволити собі мати тільки дуже багата людина. Так, і такий жорстокої необхідності в цьому немає. Адже не кожен день використовуються всі трактори, бульдозе…

  • Як прибрати лак для нігтів з одягу

    Якщо ви прийняли рішення зробити манікюр власними силами, треба всі маніпуляції здійснювати надзвичайно акуратно. Один необережний рух руки – нігті і ваш наряд можуть бути зіпсовані. Проблема з…

  • Як встановити труби для опалення – Журнал про ремонт і дизайн інтер’єру

    Опалення в будинку є дуже важливою частиною. Тому труби є найважливішою частиною опалювального процесу, їх навіть називають судинами. При встановленні труб не потрібно використовувати складне уст…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =