Якщо у вас комбінована шкіра обличчя, то виникає питання, як правильно доглядати за комбінованою шкірою обличчя? Правильний догляд за комбінованою шкірою обличчя дозволити надовго зберегти здоров’я і красу обличчя.

Комбінована шкіра обличчя найпоширеніший тип шкіри. Комбінована шкіра має такі особливості: широкі пори на носі і щоках, жирна шкіра на носі, підборідді і лобі, а на щоках, скронях і навколо очей шкіра суха. Комбінована шкіра схильна до лущення і появі подразнень.

Догляд за комбінованою шкірою обличчя основні правила:

Догляд за комбінованою шкірою обличчя має свої особливості. При виборі косметичних засобів необхідно звертати уваги на тип шкіри, для якої призначене засіб. Для догляду за комбінованою шкірою обличчя бажано використовувати спеціальні креми саме для комбінованої шкіри, тому в області, де жирна шкіра, ці області підсушуються, а де сухі, навпаки зволожуються.

Головна особливість догляду за комбінованою шкірою обличчя – це те, що не можна використовувати один засіб для всієї шкіри обличчя. Тому для зняття макіяжу на сухих ділянках шкіри обличчя використовувати косметичний хлібець, а на жирних спеціальне молочко і тонік. Багато проблем і турбот по догляду за комбінованою шкірою обличчя, але, як правило, в зрілому віці комбінована шкіра обличчя ставати нормальною.

Щоденний догляд за комбінованою шкірою обличчя:

– Вранці і ввечері очищати шкіру обличчя, мило не можна застосовувати. Використовуйте гель або пінку для вмивання;

– На сухих ділянках комбінованої шкіри обличчя наносити живильні креми;

– На жирних ділянках комбінованої шкіри обличчя використовувати тонік;

– Регулярно наносити маски для комбінованої шкіри обличчя;

– Увечері необхідний легкий і ніжний пілінг, після вмивання, потім тонік;

– У літній час користуватися сонцезахисним кремом;

Догляд за комбінованою шкірою обличчя маски:

Так як комбінована шкіра обличчя має ділянки сухої і жирної шкіри це необхідно враховувати при догляді за комбінованою шкірою обличчя та використовувати маски як для сухої так і для жирної шкіри почергово.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Догляд за сухою шкірою обличчя, руки і тіло.

    Суха шкіра це нагорода для молодих дівчат підліткового віку, адже її можна вважати ідеальною. Посудіть самі: тонкі пори, персикового кольору щоки, відсутність жирного блиску, прищів і вугрів. Ал…

  • Як доглядати за шкірою обличчя

    Базові процедури, які повинні виконуватися двічі на день – це очищення, тонізування та зволоження. Як доглядати за шкірою обличчя залежить від декількох факторів. У першу чергу, це вік. Молода шк…

  • Догляд за дверима. Ремонт і реставрація шпону.

    Як відмити жирні плями з дверей – столовий оцет, – рідина для миття посуду, – ацетон або «Уайт-Спирт», – глина, – тальк, – картопля, – ганчірки. Інструкція 1 Якщо у вашому випадку утворилося масн…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =