20.09.07

Більшість сучасних плит мають стеклокерамическую поверхню. Догляд за такою плитою істотно відрізняється від догляду за звичайною плитою. Давайте подивимося, в чому особливості чищення склокераміки і що потрібно знати, купуючи стеклокерамическую плиту.

Спочатку про те, що категорично протипоказано для склокерамічних поверхонь. Солодкі плями на склокераміці можуть призвести до псування поверхні плити. Те ж саме відноситься до алюмінію, пластмасі, металевим скребком, ножам, щеткам і т.п. Протипоказана чистка склокераміки за допомогою абразивних засобів.

Видаляти плями зі склокераміки потрібно дуже обережно. Спочатку бажано акуратно видалити скребком залишки їжі. Після цього нанести кілька крапель спеціального миючого засобу на поверхню і розтерти паперовим рушником або чистою м’якою тканиною без ворсу. Після цього протерти вологим рушником і відшліфувати до блиску сухим.

Для чищення склокерамічних плит не можна використовувати губку для миття посуду, оскільки залишилися на ній частинки жиру не тільки не видалять плями, але і зроблять їх більш помітними, а під час роботи плити стануть причиною знебарвлення поверхні.

Плями на склокераміці від вапна, жиру, плями з металевим блиском видаляються звичайними засобами для чищення склокерамічних поверхонь. Якщо вам необхідно очистити поверхню від особливо “уїдливих” плям, скористайтеся засобами для очищення виробів з високоякісної сталі, попередньо переконавшись, що вони не містять абразивних компонентів. Найкраще купувати засоби по догляду за склокерамікою від відомих виробників (зокрема – від самих виробників склокерамічних плит).

Важливо пам’ятати, що чищення плити зі склокерамічною поверхнею не повинна включати використання засобів для миття посуду, оскільки вони залишають на склокераміці блакитні розводи. І видалити їх після цього практично неможливо.

Щоб полегшити догляд за стеклокерамикой. важливо використовувати “правильну” посуд. Кращий варіант в цьому випадку – спеціальний посуд для склокераміки, яку можна придбати в будь-якому великому супермаркеті. Бажано також, щоб діаметр посуду відповідав діаметру конфорки. З обережністю потрібно ставитися до використання емальованого посуду. Ні в якому разі не можна залишати порожню емальовану каструлю на працюючій плиті.

Таким чином, догляд за склокерамічною плитою – справа досить відповідальна. Однак якщо ви купите якісні спеціалізовані засоби, проблем з чищенням плити у вас не виникне. А подивитися моделі склокерамічних варильних поверхонь. наприклад, Bosch PIA 611T16E. Bosch PIC 645E14E. газова панель Bosch PRP 626F90E. газова панель 75см від Siemens і інші моделі від кращих німецьких виробників можна на нашому сайті.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як відновити емаль на кухонній плиті

    Відповідей (1) Існує чимало засобів для відновлення емалевого покриття. Це і вітчизняний «Ремсостав» виробництва «Анлес», і «Реставратор емальованих поверхонь» іспанської фірми «Quilosa», і відно…

  • Газова плита як підключити

    Як підключити газову плиту? – Просто Зрозумій Як підключити газову плиту? За наявності двох розвідних ключів і ваших рук це можливо, але необхідно пам’ятати, що установка газової плити. Установка…

  • Догляд за золотом

    Золото – матеріал практично вічний. Але золоті прикраси можуть наздогнати дрібні неприємності: втрата блиску, подряпини, потемніння. І більші – механічні пошкодження та дефекти. Золото втрачає б…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − twelve =