Суха шкіра – це нагорода для молодих дівчат підліткового віку, адже її можна вважати ідеальною. Посудіть самі: тонкі пори, персикового кольору щоки, відсутність жирного блиску, прищів і вугрів. Але не все так бездоганно, як здається на перший погляд. До 25-30 років жінки починають відчувати певні проблеми, пов’язані з нестачею жиру і вологи: стягнута шкіра, лішаістие плями, ранні зморшки і роздратування. Щоб попередити всі ці неприємні прояви, необхідний правильний догляд за сухою шкірою. Заповнивши жировий баланс шкіри і наситивши її вологою, він допоможе уникнути передчасного старіння.

  • Для очищення необхідно використовувати косметичні засоби переважно на жирній основі. Це може бути очищающий крем або молочко.
  • Щодня рекомендується наносити на шкіру живильний і зволожуючий крем (вранці та ввечері).
  • Щоб запобігти передчасному старінню, користуйтеся денним кремом, що містить сонцезахисний фільтр.
  • Увечері догляд за сухою шкірою повинен зводитися до наступного: очищаємо особа молочком, що містить поживні та заспокійливі речовини, протираємо його водою за допомогою ватного тампона, наносимо нічний крем, до складу якого входять жири і зволожуючі речовини.
  • Вранці слід освіжити обличчя теплою водичкою, нанести легкий денний крем, що містить зволожуючі речовини, масла і захисні світлофільтри, що попереджають світлове старіння шкіри.
  • 3 рази на тиждень балуйте своє личко масками. Вони наносяться на 20 хвилин, змиваються водою, а потім на шкіру накладається живильний крем. Рекомендується чергувати тонізуючі маски, що володіють зміцнюючими і захисними властивостями, і поживні, багаті жирами.

Досить часто жінки помічають на собі проблему сухості рук. Вона може бути викликана холодом, нестачею рідини в організмі, дефіцитом вітамінів А і Е, засобами побутової хімії або неякісними косметичними препаратами.

Догляд за сухою шкірою рук.

  • Після робіт по дому не забувайте регулярно змащувати ваші ручки живильним жирним кремом, до складу якого входять вітаміни D, E і A, а також гліцерин.
  • Використовуйте дитяче мило.
  • Після нанесення крему, надіньте на руки целофанові рукавички і почекайте 20 хвилин. За цей час він повинен остаточно вбратися.
  • Догляд за сухою шкірою рук немислимий без ванночок і масок.

– Залийте гарячим молоком (однією склянкою) дві ложки листя мати-й –мачухи. Зачекайте, поки засіб настоїться, а потім опустіть руки на 20 хвилин у ванночку.

-На дрібній тертці подрібніть свіжий огірок. Нанесіть масу на руки, надіньте поліетиленові рукавички і почекайте 15 хвилин. Потім змийте маску тепленькою водою і нанесіть крем.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − sixteen =