Куди прилаштувати?

Роздільна традиційної кухонної плити на варильну панель і вбудовувану духовку розширило можливості для створення найбільш зручною та ергономічною кухні. У нас з’явилася маса варіантів розташування духової шафи. Велике поширення отримав монтаж духовки вище рівня стільниці. Однак таке розміщення грубки викликає суперечки. Задаються питання про необхідність і доцільність подібної планування. Звучать висловлювання, що це вже не модно і абсолютно не виправдовує себе. Чи так це?

Почнемо з того, що до моди це відношення не має. Коли з’явилися перші незалежні духовки (а сталося це понад півстоліття тому), виробники відразу стали рекомендувати високе розміщення. Тому що така позиція грубки дійсно зручна.

З журналів шестидесятих років

У високого розташування духовки є й інші переваги. Її набагато легше мити. Вона менш небезпечна для дітей – маленька дитина не дотягнеться до ручки дверцята і не зможе відкрити її. Ставити в піч і виймати з неї важкі страви (наприклад, великого птаха) набагато простіше і знову ж безпечніше.

На якій висоті вбудовувати духову шафу?

Орієнтуємося по панелі управління духової шафи, розташованої над камерою печі. Найбільш зручні духовки, вбудовані так, щоб панель управління була вище пояса тієї людини, яка буде на ній готувати, але не вище рівня його очей.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 11 =