Духи - як правильно вибрати і користуватися?

Коли ви користуєтеся парфумом і ви десь відпочиваєте, він навіює на вас відчуття релаксу, відпочинку і коли ви повертаєтеся додому, в звичайну обстановку і ви користуєтеся тим же парфумом, то вони, ці відчуття, возвращаються. Тому, потрібно правильно підібрати свій аромат. Якщо важко визначити на нюх, виберіть за кольором, який асоціюється з ароматом.

Рожевий, це мабуть квіткові духи, жовтий – цитрусові, зелений – шипровий з деревними нотками. До того ж, сам організм підкаже, які парфуми краще покласти на полицю.

На парфуми буває алергія. Вона може виражатся як висипом на шкірі, якщо ви аромат наносите на шкіру, або головним болем, це більш поширена алергія. Протестувати на реацию, можна розпиленням на шкіру, в області запьястія і дати аромату час розкрила, це близько декількох годин. Якщо у вас нашкірних алергія, тоесть, висип, то вона з’явиться в перебігу однієї години.

Якщо це головний біль, то це мінімум 4-5 годин. Ну, а придбавши вподобаний аромат, потрібно вміти користуватися. Якщо це духи, а вони мають найбільш стійкий запах, тоді на цілий день вистачить крапельки на зап’ястя, за мочкою вуха і на шиї. Парфумована вода може наноситься, як на шкіру, так і на одяг і її необхідно поновлялись в перебігу дня, хочаб один раз, так як стійкість парфумуванням води 5-6 годин.

Туалетна вода, це взагалі досить проста парфумерія, її можна наносити на протязі дня і поновлять через кожні три години. Але й на цьому ароматні секрети не закінчуються, адже духи треба ще правильно зберігати. У середньому парфумерія зберігається близько трьох років, це якщо флакон не розкрити. Коли ви починаєте пользоватся, з моменту користування, це може бути від 6 до 18 місяців, зберігання.

Парфуми також не терпить вологи, тепла і світла, навіть світло, який у нас в квартирі, звичаю електричний. Тому парфумерію необхідно зберігати у фірмовій упаковці, не просто флакончик, а саме ховати в темне місце. Якщо протягом дня, ви не відчуваєте на собі аромат парфумів, значить зробили хороший вибір, а ось, якщо вам услід озираються представники протилежної статі, – прекрасний!.


Духи – як правильно вибрати і користуватися?

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − six =