У цій статті розглянемо:

Традиційно прийнято встановлювати однакові двері у всій квартирі. З точки зору дизайну це, звичайно, добре, але от як вони будуть працювати в залежності від умов експлуатації в різних приміщеннях – це вже інше питання. Взяти, приміром, ванну кімнату, де повітря просто насичене парами вологи. Як, по-вашому, поведуть себе в цих приміщеннях двері з МДФ? Через пару років вони перетворяться на убоге видовище. У цій статті разом з сайтом vannaja.net ми вивчимо характеристики всіх існуючих видів дверей і, порівнявши їх технічні характеристики, винесемо вердикт про придатність їх експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Двері для ванної кімнати: МДФ вироби

Як би не запевняли виробники міжкімнатних МДФ дверей в відмінній якості своєї продукції, як би вони не гарантували незмінність їх форм в процесі експлуатації, все-таки папір залишається папером, і багато чого від неї чекати не доводиться. Напевно, багато людей вже обпеклися на цьому різновиді дверей – як правило, через кілька днів їх експлуатації дверна коробка розбухає, між нею і полотном зникає зазор, і двері просто перестають нормально функціонувати. Відбувається це тому, що коробка таких дверей не має ламінованої захисту з тильного боку, через яку і проникає волога, незважаючи на монтажну піну або інші подібні перешкоди.

Двері з МДФ для ванної фото

Тепер розглянемо інші, не менш важливі характеристики, якими володіють двері з МДФ. Ви коли-небудь помічали, як швидко здирається з них захисне покриття? Варто трохи їх подряпати і все, «пиши пропало». Далі процес йде по накатаній, і зупинити його практично не можна, особливо якщо врахувати постійну вологість у приміщеннях ванної кімнати або туалету.

Двері з МДФ є абсолютно непридатними для експлуатації в приміщеннях з високим вмістом вологи в повітрі. Відповідаючи на запитання, які двері поставити у ванну, можна сказати, що будь-які, але тільки не з МДФ.

Які двері ставити у ванну: вироби з дерева

Одне з основних властивостей будь-яких дерев’яних виробів – це віддавати вологу сухе повітря і забирати її з насиченої парами води атмосфери. Таким чином дерево «дихає». Процес цей може бути як помітним візуально, так і невловимим для людського погляду. Подібним змін форми дерева можна успішно протистояти – для цих цілей дерев’яні двері покриваються лаком або фарбою, а дверна коробка до всього іншого надійно кріпиться в проріз за допомогою монтажної піни і анкерів. Без останніх ймовірність того, що дверну раму поведе, дуже висока.

Дерев’яні двері для ванної кімнати фото

Крім того, ці нескінченні висихання і намокання деревини призводять до руйнування виробів з неї. Як би ви не доглядали за дверима з натурального або клеєного бруса, кінець буде один – тріщини і, як результат, непривабливий вигляд. Але раніше все почнуть відділятися нескінченні шари лакофарбової продукції, і двері доведеться реставрувати. Обходиться догляд за дерев’яними дверима дуже дорого.

На питання, яку двері вибрати для ванної – дерев’яну або іншу, відповідь буде такий. Дерев’яні двері можна використовувати у ванній кімнаті, але із застереженням – вам доведеться постійно підтримувати захисне покриття в повному порядку. Чи готові ви платити за привабливий вигляд природного матеріалу? Тоді встановлюйте.

Металопластикові двері для ванної: ідеальне рішення за прийнятну ціну

Міжкімнатні двері у ванну, виготовлені з сучасного металопластикового профілю, в порівнянні з вищеописаними виробами подібного призначення мають ряд переваг.

 1. Матеріал, який використовується для виготовлення цих дверей (алюміній і пластик) абсолютно не схильний до дії вологи – він не гниє і не змінює своїх форм під її впливом.
 2. Володіє довговічністю, яка обумовлена ​​все тієї ж інертністю застосовуваного матеріалу до всіх температурним і вологим режимам.
 3. Різноманітність кольорів. За великим рахунком, використовуючи сучасну ПВХ плівку, металопластикові двері можна надати будь-який відтінок і навіть структуру. За допомогою такого ламінування можливо з легкістю імітувати структуру будь-якого дерева.

Які двері поставити у ванну

Цих якостей цілком достатньо для того, щоб віддати перевагу дверям з металопластикового профілю. Від себе хочу додати, що догляд та експлуатація подібних конструкцій не відрізняється особливою складністю – зрідка їх доводиться протирати вологою ганчіркою і ще рідше виконувати прибирання за допомогою сучасних миючих засобів.

Мінімум догляду і довговічність експлуатації дверей з металопластикового профілю роблять їх ідеальним варіантом для використання у ванній кімнаті.

Як вибрати двері у ванну: скло і особливості його експлуатації у ванній кімнаті

Зі склом знайомі всі, і пояснювати, чому воно не піддається впливу вологи, думаю, не потрібно – цей матеріал можна назвати ідеальним для використання у ванній кімнаті, якби не кілька «АЛЕ».

 1. При великій кількості вологи на скляних дверях починає утворюватися конденсат. В принципі, миритися з ним можна – проблема полягає тільки в наслідках конденсату. Від нього на склі залишаються патьоки і розлучення, які видно навіть після висихання. Крім того, що стікає конденсат потрапляє на підлогу і утворює калюжі.
 2. Крихкість, незважаючи на товщину використовуваного скла. Щоб справитися з цією проблемою і безпечно експлуатувати скляні двері навіть при наявності в будинку маленьких дітей, їх потрібно покривати спеціальної ударопрочной плівкою. До речі, питання прозорості скляних дверей також можна вирішити за допомогою тонуючих плівок.
 3. Догляд. Позбутися від патьоків води на склі не так вже просто – такі двері потрібно або щодня протирати насухо, або миритися з неохайним виглядом поверхні.

Незважаючи на те, що скляні двері повністю відповідають позитивної відповіді на запитання, яку встановити двері у ванну, все ж вони є не надто хорошим рішенням. Краще віддати перевагу металопластикові двері.

Скляна двері у ванну фото


Отже, з питанням, які двері краще для ванної, ми визначилися, тепер залишається тільки вирішити питання їх конструкції. Багато хто, напевно, знають, що крім звичних орних дверей, існують і розсувні. і двері гармошка, і навіть складні. В тій чи іншій мірі вони з однаковим успіхом справляються з поставленими перед ними завданнями.

Фахівець своєї справи у відео-ролику докладно розповідає, які краще вибрати двері.

Різниця полягає тільки в деяких експлуатаційних нюансах – наприклад, орні двері вимагають для свого відкривання багато простору, яке зазвичай на вагу золота в малогабаритних квартирах. Розсувні володіють недостатньою звукоізоляцією (виняток становлять касетні їх різновиди). Те ж саме можна сказати і про складних дверях, і про двері-гармошка. Загалом, якщо міркувати розсудливо, то найбільш підходящою для ванної кімнати конструкцією дверей є орні двері. Саме вона здатна забезпечити і належну звукоізоляцію, і надати приміщенню цікавий вид з точки зору дизайну.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

 • Як вибрати міжкімнатні двері масив або мдф, які краще

  Зміст статті Кожен володар квартири хоче зробити свій будинок трішки затишніше і красивіше, ніж він є, щоб інтер’єр приміщень радував своєю пишністю і створював неповторну атмосферу домашнього в…

 • Відео рада які міжкімнатні двері краще вибрати

  З кожним роком все більше і більше російський ринок міжкімнатних дверей переповнюється різними видами дверей, з яких є як надійні і якісні, так і досить низької якості двері. Само собою виникає п…

 • Як вибрати вхідні металеві двері

  Вибір вхідних дверей, як втім, і будь-якої продукції пропонованої ринком будматеріалів сьогодні не є простим. Перш ніж вирішити, як вибрати вхідні металеві двері зі всього пропонованого асортимен…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + eighteen =