Під дверима-купе з масиву ми розуміємо наступне: рамка дверей зроблена з масиву, наповнення скло, дзеркало, фарбована або шпонована МДФ. Або полотно дверей складається повністю з масиву, із застосуванням різних декоративних елементів. Але такі двері для шаф-купе застосовуються вкрай рідко, в основному, їх використовують для міжкімнатних перегородок.

Для виготовлення дверей-купе використовується масив цінних порід дерева: дуб, бук, ясен, клен.

Сучасні лакофарбові матеріали дозволяють отримати величезну кількість колірних відтінків. Неповторна текстура дерева дає великі можливості при виборі дизайну дверей.

Щити з масиву мають товщину близько 50 мм. Є щити товщиною 18 мм, але це рідко зустрічається пропозицію. До того ж вони мають розмірні обмеження.

До недоліків щитів з масиву можна віднести наступне: висока вартість; велика вага; під впливом вологості їх може «повести»; і навіть при ретельній добірці брусків, з яких склеюється щит, видно місця їх з’єднання («смугастість»).

Тому, найчастіше з масиву виготовляють тільки рамку двері, а для створення ефекту, що двері цілком зроблена з дерева, як наповнення двері-купе можна використовувати шпоновану МДФ.

Переваги такого рішення в наступному: невелика вага, виграш у ціні і в естетиці, відсутня «смугастість», «не веде» від вологості.

Також можливе використання іншого наповнення, в тому числі і комбінованого.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =