Кожна домогосподарка стикається з такою проблемою, як утворення пилу. навіть якщо ви тільки зовсім недавно забралися, вона знову з’являється. Звідки вона береться і як максимально зменшити її освіту, ми вам зараз розповімо.

Правило №1 – килими.

У більшості випадків, при чищенні килимів використовується пилосос без водяного фільтра. На жаль, всі інші фільтри, і скільки б їх не було, не здатні утримувати в собі весь пил. Частина її виривається назовні і знову осідає на тому ж килимку і навколишній предметах.

Однак існує дуже старе, але ефективний засіб, а саме вибивання килимових покриттів на вулиці. Головне в цій справі захистити себе, тому робити це потрібно в марлевій пов’язці змоченою водою або респіраторі. Двох – трьох разів на рік, цілком достатньо. Але все ж, будить краще, придбати пилосос з водним фільтром.

Правило №2 – непотрібні предмети.

Зменшіть, по можливості, кількість предметів, на поверхні яких може осідати пил. Різні статуетки, вази, книги, м’які іграшки, відкриті полиці і багато іншого. Якщо ви не можете розлучитися з улюбленими предметами, то зберігайте їх правильно: книги розташуйте за заскленими полками, штори і тюль потребують регулярної пранні, так само як і м’які іграшки, не тільки один раз на рік.

Правило №3 – скажіть, немає пір’яним і пуховою подушкам.

Всі знають, що будь-яка подушка, зроблена з пера, рано чи пізно стане притулком для кліщів і є чудовим пилозбірником. Саме тому її найкраще замінити подушкою з будь-яким іншим наповнювачем. Наприклад, продукція бренду Аонасі в якості наповнювача для ковдр і подушок містить сто відсотковою шовк. Ось ній точно жити ніхто не будить, і пил не з’явиться. А придбати таку продукцію ви зможете на сайті textileroom.com.ua.

Правило №4 – зволоження повітря.

Як тільки ви надумаєте трохи прибратися в будинку, візьміть самий звичайний пульверизатор, і просто обприскати водою приміщення. Пил, що панує в повітрі, приб’ється, і її легко будить прибрати ганчірочкою.

Правило №5 – москітна сітка.

Встановіть на вікна, які найбільш часто відкриваються, москітні сітки, вони не тільки позбавлять вас від небажаних комах влітку, а й на них так само будить осідати найбільшу кількість пилу, яка потрапляє до вас ззовні. Але не забувайте, такі сітки варто іноді промивати, адже накопичилася пилу на ній може бути дуже багато.

Спасибі, якщо додасте цю статтю в:


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 12 =