Багато володарів квартир мріють про каміні, який не тільки прикрасить інтер’єр, але і зігріє зимовим вечором. Зрозуміло, у квартирі неможливо спорудити справжній відкрите вогнище. Його цілком може замінити конструкція, споруджена з матеріалу, що імітує камінь і електронагрівача, подібного справжньому полум’я. За умови якісно виконаної роботи, камін в квартирі стане родзинкою дизайну інтер’єру.

Чим відрізняється справжній камін від електро моделі?

Для спорудження дров’яного каміна в квартирі, потрібно:

  • якісна витяжка,
  • вогнетривку цеглу,
  • спеціальна обробка, що витримує високу температуру,
  • обов’язковий дозвіл відповідних інстанцій,
  • регулярне чищення.

У випадку з електрокаміном все набагато простіше. Він не вимагає складного монтажу і особливого обслуговування. Екран пристрою оснащений рухомій картинкою, що імітує рух вогню. Для того щоб електричний камін на фото, працював і радував оточуючих теплом, необхідно лише підключати його до мережі змінного струму і періодично протирати від пилу.

Роль електрокамінів в інтер’єрі

Оформляючи дизайн інтер’єру квартири, варто звернути увагу на електричну модель каміна. По-перше, це додатковий спосіб обігріти житло. По-друге, – створити затишну, домашню атмосферу спокою і безтурботності. Завдяки широкій різноманітності моделей, даний вид обладнання може запросто стати центром вітальні.

Різноманітність моделей

Купуючи камін в квартиру, важливо звертати увагу на конфігурацію певної моделі. Від того, наскільки вдало, вибраний камін підійде до інтер’єру, залежить зовнішній вигляд кімнати.

  1. Вбудовувані електричні каміни на фото, підходять для тих приміщень, в яких на стадії ремонту була підготовлена ​​ніша для вогнища. Вбудовувані моделі гармонійно поєднуються з сучасними стилями оформлення віталень.
  2. У стилі хай-тек. Даний вид камінів виробляється з дорогих матеріалів, які поєднуються зі стилістичним оформленням.
  3. Електрокаміни в стилі класика, є найбільш поширеними. Вони являють собою вогнище, який вбудований в спеціальну облицювання. Облицювальна частина може бути виконана з різних матеріалів, що відрізняються фактурою і колірним рішенням.
  4. Компактні кутові каміни на фото, підходять для невеликих віталень. Встановлюючи таку модель в кут, біля нього можна безперешкодно розташувати м’які меблі та імітувати дров’яну стіс. Для завершення інтер’єру, над каміном розташовують фотографії, статуетки та оригінальний годинник.

Корисним позитивною якістю електрокаміна, є те, що в літній період на такому пристрої можна відключити функцію обігріву, але залишити реалістичну картинку, що імітує рухи вогню. Це дозволить круглий рік насолоджуватися зачаровує, хоч і штучним полум’ям.

Варіанти розташування

У середньостатистичній квартирі дуже складно виділити місце для каміна. Як правило, у вітальнях уже розташовується м’які меблі, телевізор, стінка. Але навіть у невеликій кімнаті, можна знайти місце для сучасних моделей електрокамінів.

Не рекомендується розміщувати вогнище між двох вікон. У цьому випадку обігрівальний прилад, буде гріти не приміщення, а стіну, що межує з вулицею. Для того щоб тепло залишалося в кімнаті, слід продумати інші варіанти розміщення.

Найбільш оптимальним варіантом, є розташування каміна біля стіни перпендикулярної віконного отвору. У цьому випадку, тепло виходить від вогнища буде обігрівати вітальню.

Для того щоб електрокамін був не тільки красивим декоративним елементом інтер’єру вітальні, а й одним із складових затишного куточка, дизайнери рекомендують продумувати розташування меблів. Приміром, у вогнища можна поставити два м’яких крісла і невеликий кавовий столик. З двох сторін від каміна можна розмістити етажерки для книг, журналів і фотографій.

У сучасних вітальнях важливе місце займає телевізор. Щоб мати можливість одночасно насолоджуватися переглядом улюблених телепередач і теплом від вогнища, можна біля каміна поставити крісло, а телевізор повісити на перпендикулярну стіну.

Можливий і інший варіант. Біля вогнища встановити крісло, яке спрямоване на телевізор. При цьому екран розміщується на протилежній каміну стіні. Виходить, що людина наслаждающийся переглядом улюбленого фільму, буде сидіти спиною до електрокаміни, відчуваючи виходить від нього тепло.

Таким чином, сучасні електрокаміни превосходно прикрашають будь-який інтер’єр вітальні, вдало поєднуючись з різними стилістику оформлення приміщень. Завдяки простій конструкції і привабливому дизайну, даний вид обладнання може використовуватися в квартирі і в якості декоративного елемента, і в якості додаткового джерела тепла в холодну пору року.


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =