Шпаклівка фініш.

У минулій статті стартова шпаклівка *, я описував з чого зроблена стартова шпаклівка і принципи роботи зі стартовою шпаклівкою, а в цій статті мова піде про сухий фінішної шпаклівки: з чого зроблена фінішна шпаклівка, найважливіше, як наноситься фінішна шпаклівка, принципи роботи з фінішної шпаклівкою.

Складові компоненти фінішної шпаклівки.

З чого складається фінішна шпаклівка? Складові компоненти її ті-ж, що і у стартової шпаклівки, гіпс і вапно. Різниця тільки в помелі матеріалу. Тобто, фінішна шпаклівка більш дрібна фракція на відміну від крупного помелу гіпсу і вапна ніж у стартовій шпаклівки і відповідно через помелу, змінюються властивості фінішної шпаклівки.

Робочі характеристики фінішної шпаклівки.

Фінішна шпаклівка призначена для чистової обробки приміщення і наноситься по верх стартовою шпаклівки. Товщина шару нанесення фінішної шпаклівки становить 1-3 міліметра і не повинна перевищувати даний шар нанесення, щоб уникнути розтріскування, осипання нанесеного шару фінішної шпаклівки.

По поверхні розкритої одним видом шпаклівки, певної фірми, не в якому разі не варто працювати іншим видом шпаклівки, будь то фінішна або стартова. Перед нанесенням фінішної шпаклівки стіна повинна бути погрунтувати *. Фінішна шпаклівка любить воду, від цього не куди не дітися. Через свого дрібного помелу вона швидко твердне.

Час для роботи фінішної шпаклівки становить 10-15 хвилин з моменту замісу шпаклівки з водою. Після того, як дане час минув, а у вас все ще залишилася невикористана шпаклівка *, її потрібно буде збити міксером. Так не загубляться її первинні властивості.

Деякі види фінішної шпаклівки можна розбавляти в процесі роботи водою.

Способи нанесення фінішної шпаклівки.

Для початківців будівельників-обробників це здасться відкриттям, але фінішну шпаклівку можна наносити декількома способами, хоча результат вийде один і той же, ідеально гладка стіна без дефектів. Перший спосіб нанесення фінішної шпаклівки більше підходить для викидною, об’ємної площі і є найшвидшим способом нанесення фінішної шпаклівки.

На великих обсягах фінішна шпаклівка наноситься малим шпателем на великий, довжиною в 30-40 см. І розмашистими рухами з низу в верх, з щільно притиснутим шпателем до шпаклюемой поверхні, наноситься на стіну в кілька разів і проводячи по одному, і тому ж місцю до досягнення бридкою поверхні без подряпин і напливів.

Фінішну шпаклівку яка залишається на великому шпателе знімається з нього малим і попросту скидається у відро. Кожен новий шар шпаклівки накладаємо на пред йде і розгладжуємо. Таким способом шпаклівка буде лягає рівно на поверхню і кожен новий шар буде лягає в рівень з попереднім.

Доводимо фінішну шпаклівку таким методом до рівня вашого ліктя і беремо табурет і т.д. для продовження шпаклювання поверхні стіни вище. За стикування шпаклівки можна не переживати, легкий стик після затирається за допомогою затирочної сітки *. Затиральна сітка для фінішної шпаклівки береться на 240. Від шпаклёванное підставу обов’язково грунтуем.

До другого способу фінішного шпаклювання який є більш довгий, віднесемо методику подвійного розтину шпаклюющійся поверхні. Тобто, фінішну шпаклівку наносимо короткими мазками, ретельно покриваємо підставу в один шар фінішної шпаклівки, а після нанесення фінішної шпаклівки на всю облагороджує поверхню, після висихання, повторно наносимо ще одні контрольний шар фінішної шпаклівки.

Після такого розтину стіни або стелі фінішної шпаклівкою, затирка більшою мірою не потрібна, але якщо у вас є видимі дефекти підстави, звичайно ж потрібно застосовувати затиральну сітку.


* Фінішна шпаклівка стін на відео:

Хлопець на відео відмінно показує як шпаклювати стіни і стелю за допомогою стартової, і фінішної шпаклівки. У деяких моментах оператор навіть розсмішив, а сам фахівець проводить майстер-клас досить дельно і цікаво розповідає як проводиться правильно фінішна шпаклівка стін своїми руками.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Фінішна шпаклівка

    Шпаклівка представляє собою тонкодисперсну пастоподібну суміш, застосовувану для вирівнювання поверхонь перед остаточною обробкою. По виду в’яжучого речовини шпаклівки бувають цементні, гіпсові і…

  • Для чого потрібна фінішна шпаклівка стін і як підготувати для неї поверхню

    Зміст статті: Будь оздоблювальний матеріал, будь то шпалери або штукатурка повинен наноситися тільки на ідеально рівне і чисте підставу, тому в обов’язковому порядку здійснюється стартова і фініш…

  • Як нанести декоративну шпаклівку своїми руками

    шпатель відро кельму для вирівнювання поверхні поліетилен для створення рельєфу фарбу або лак Види і особливості декоративної шпаклівки До складу декоративної шпаклівки входить суміш мінералів, з…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 14 =