Гомеопатія

Ми раді вітати Вас на сайті ВАТ Медично Діагностичний Центр «не нашкодь», що здійснює
лікування гомеопатією. Гомеопатія це, мабуть, одна з наймолодших, а й одна з найефективніших галузей медицини. Хоча виникла
гомеопатія більше двохсот назад, загальне визнання вона отримала лише з приходом в нашу країну незалежності.

Її часто називають альтернативною медициною, оскільки часто, саме з
допомогою гомеопатії можна впоратися з тими хворобами, де традиційна медицина з тих чи інших причин виявилася безсила. Дійсно, у багатьох випадках
лікування гомеопатією виявляється набагато більш ефективним в порівнянні з застосуванням традиційних препаратів.

Слово »гомеопатія» в буквальному розумінні означає «подібний хвороби».

Часто можна почути, що
гомеопатія це лікування травами. Частково це так, але лікування травами це лише мала доза всього різноманіття гомеопатичних методів. Поширеність же травного міфу можна пояснити тим, що гомеопатичні препарати дійсно готуються виключно з натуральних компонентів індивідуально для кожного пацієнта, виходячи з його симптомів та історії хвороби. Лікування гомеопатією це метод лікування, при якому пацієнт приймає ліки, які для здорової людини дають ефект, схожий з симптомами хвороби пацієнта.
Гомеопатія по праву може вважатися одним з найбезпечніших методів лікування, через відсутність аллергизирующего та токсичного впливу на організм людини, а значить і відсутність ускладнень і побічних ефектів.

Фактично, організм виліковує себе сам, виробляючи стійкий імунітет до проявів хвороби. Це ще одна причина такого широкого поширення цього методу лікування.

Безсумнівно, методи гомеопатії досить прості і нехитрий, проте самолікування в цьому випадку неприпустимо, оскільки препарати готуються індивідуально для кожного пацієнта і тут вже діє принцип: що одному ліки, іншому отрута. Лікування гомеопатією може призначати тільки професійний лікар-гомеопат і тільки після обстеження пацієнта. У нашому центрі консультує висококваліфікований лікар гомеопат, тут Ви зможете отримати все необхідне лікування. До кожного пацієнта підхід індивідуальний спочатку лікар проводить повну діагностику організму, з’ясовує вогнища хвороби і підбирає гомеопатичні препарати, які підійдуть і допоможуть саме Вам.

Також цілодобово доступна онлайн-консультація, завдяки якій ви можете уточнити цікавлять Вас моменти, висловити лікарю свої питання і сумніви.
Ми завжди раді бачити Вас як у нашому центрі, так і на сайті. лікування гомеопатією, гомеопатія, консультація лікаря гомеопата! ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: [495] 585-4404, [495] 585-4212.


Гомеопатія

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + four =