ФЕРМА ДЛЯ … ХРОБАКІВ

Дощові черв’яки, проникаючи глибоко до коренів рослин, вони роблять грунт більш повітро – і водопроницаемой і взагалі поліпшують її структуру.

Компостна купа – це найкраща умова для їх розмноження. У звичайний ящик з бракованих шиферних листів завантажується бур’янами з усього ділянки, розмір компостної купи не перевищує 1,3х1,3 м. Восени перед настанням заморозків необхідно виймати два аркуші з одного боку і запропонувати компост так, щоб верхній шар опинився внизу, а нижній – вгорі. І в центрі купи видно – безліч дощових черв’яків різної величини і віку. Іноді навіть важко розрізнити, компост це або суцільні дощові черв’яки.

Навесні компост разом з хробаками розкладається по дерева і закопується в грядки. А ящик з шиферу знову поступово завантажується. Причому для того, щоб розмножувалися черв’яки, ніяких хімічних добрив в ящик не вносити, і взагалі. Крім виполоти бур’янів, кладуться лише харчові залишки, зола і сажа.

Дощові черв’яки – вегетаріанці, не треба застосовувати для їхньої годівлі тваринні відходи (м’ясо, яєчний білок і жовток і інш.).

Не використовуйте в якості корму для дощових черв’яків гній, що пролежав після завершення компостування більше двох років, а також свіжий свинячий гній і гній великої рогатої худоби – черв’яки загинуть.

Меню сайту

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × five =