Томськ

Повідомлень: 1

Добрий день! Прочитала на Вашому форумі всю інформацію по &# 034моему&# 034 приводу, але залишилися питання. Допоможіть визначитися з матеріалами для ремонту. Живу в дерев’яному будинку. Йому років 60, побудований з модрини. колоди по см 60, якщо не більше. Стіни всі криві. Хотіла влітку зробити ремонт – вирівняти стіни за допомогою гіпсокартону, а заодно в проміжок між стіною і гіпсокартоном покласти який-небудь утеплювач. Але на форумі написано що утеплювати потрібно зовні. Підкажіть, будь ласка, чим можна заповнити порожнечу, щоб не була стінка як барабан. Стіни покриті штукатуркою і наклеєні шпалери. Хотіла все це і закрити гіпсокартоном. Будинок побудований на болоті і на протязі року &# 034гуляет&# 034, тому намертво до стін гіпсокартон прикріплювати можна – він ламається і тріскається – перевірено вже ((. Будинок зовні обшитий дерев’яними плитами. Під ними немає ніякого утеплювача. Підкажіть, будь ласка:

1) які матеріали краще використовувати для утеплення стін?

По скільки будинок &# 034гуляет&# 034 – мінеральну вату між профілями або рейками зовні стіни. А зверху – вагонка або сайдинг. Штукатурка буде тріскатися.

Небажано. Якщо точка роси буде в утеплювачі або на кордоні дерево-утеплювач, там завжди буде волога з усіма витікаючими наслідками. Щоб цього не було потрібно робити пароізоляцію, але тоді втрачаються переваги дерев’яного будинку – особливий мікроклімат. Краще утеплювати стіну зовні.

Нічим не заповнювати.

Гіпсокартоном обшивати я б не став. У Вашому випадку шви будуть постійно тріскатися. Краще обшити вагонкою або панелями МДФ або ін.

Вимкніть телевізор і почитайте Українську правду

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 3 =