Як дізнатися чи змінити тариф Tele2?

Коли ви підключаєтеся до Tele2, один з найпопулярніших тарифів встановлюється автоматично. Або ж ви вибираєте тариф самостійно. За допомогою простих безкоштовних номерів Tele2 ви завжди зможете дізнатися свій тариф або змінити його на новий.

Як дізнатися тариф на Теле2?

Якщо ви забули, як називається ваш тариф, наберіть безкоштовну команду * 108 # та клавішу виклику. Ви побачите поточний тарифний план, одиницю оплати (щохвилини або посекундно), а також регіон підключення.

Дізнатися докладніше про параметри свого тарифу можна, набравши безкоштовно на телефоні * 107 #, а потім клавіша виклику. Ви дізнаєтеся вартість дзвінків (на стільникові, на номери певних операторів, на міські, плату за з’єднання). А також, у скільки вам обійдеться SMS, MMS, WAP, GPRS-Internet і величину абонентської плати (якщо вона є).

Як змінити тариф на Теле2?

Якщо ви вирішили змінити свій тарифний план на новий більш відповідний, наберіть безкоштовний номер Теле2 630 і слідуйте підказкам авто інформатора. Зробити це можна також у розділі «Інтернет-обслуговування» на сайті мобільного оператора. Перша зміна тарифу звичайно безкоштовна, але можуть бути і винятки. Наприклад, вигідна новинка з супер низькими цінами. Вартість подальшого переходу на інший тариф – від 15 рублів.

Знаючи параметри свого тарифу Теле2, а також як, в разі чого змінити його на інший, ви завжди будете тримати витрати на мобільний зв’язок під контролем.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 1 =