Якщо при систематичній подачі теплоносія потрібної температури в квартирі панує прохолодна атмосфера, то це означає, що прийшла пора шукати відповідь на питання як додати секцію в радіаторі опалення. Насамперед слід озброїтися радіаторним ключем і зняти опалювальний прилад цілком. Після цього потрібно віднести його у ванну і подати в нього воду. Часто причиною похолодання в кімнаті стає засмічення радіатора. Але якщо подається вода прекрасно проходить через знятий радіатор і на виході залишається практично нескаламученої, то секцію таки доведеться додавати. А, може, навіть і не одну.

Додаємо тепло

Після того, як з’ясовано, що причиною холоду є недостатня тепловіддача, потрібно відвідати магазин, що спеціалізується на теплотехніці. Слід купувати секції, повністю аналогічні тим, які представлені в домашньому радіаторі – чавунні, алюмінієві або біметалічні. Для будь-якого з трьох перерахованих типів радіаторів порядок дії по додаванню секцій однаковий.

Спочатку потрібно радіаторним ключем розкрутити футорка з того боку радіатора, до якої буде додано ще один елемент. Після розкручування на місце стику секцій надаватися ніпель (сполучна гайка). Зверніть увагу: різьба на протилежних сторонах ніпеля різна. Тому:

  • права частина ніпеля прямує в бік нового додаткового елемента;
  • ліва частина – у бік вже наявних радіаторних секцій.

Крім того, слід насадити на сполучну гайку міжсекційні прокладки гумові, паранітові чи гелеві. Це потрібно для запобігання протікань батареї в майбутньому. Наживляти прокладки потрібно дуже акуратно, притримуючи при необхідності пальцями. Акуратність цієї процедури служить гарантією того, що прокладка не буде «сидіти» перекошене.

Затягування різьблення на ніпелі повинна здійснюватися рівномірно і неспішно. По-перше, поспішати нікуди. По-друге, ні в якому разі не можна пошкодити металеву нарізку до того моменту, поки радіатор опалення не буде повністю зібраний.

Збільшиться в розмірах батарею опалення необхідно повернути назад на кронштейни і під’єднати до труби центрального опалення. Для цієї операції знадобиться гайковий ключ відповідного діаметру, а також клоччя, яку потрібно намотати на різьблення труби в процесі прикручування опалювального приладу.

Інші статті по темі

Запірна арматура для батарей опалення

Вироби, що відносяться до цієї групи пристроїв, дозволяють вирішити два головних питання, пов’язаних з опаленням житла: регулювання тепловіддачі і відключення радіаторів.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 5 =