Але навіщо ламати голову над цією проблемою, якщо можна просто взяти і запросити свого друга за мережеву баталію? Адже зараз, в століття високих технологій, зробити це просто, як ніколи. Давайте розглянемо як грати по локальній мережі в комп’ютерні ігри.

1) Першим і найлегшим способом підключити два комп’ютери в одну локальну мережу, буде їх підключення до однієї мережі Wi-Fi. Як тільки це відбудеться, вони автоматично опиняться в одній локальній мережі, все, що потрібно зробити далі – це зайти в потрібну гру і створити підключення по локальній мережі. Отже, якщо ви є щасливим володарем Wi-Fi роутера, а простіше кажучи -коммутатора з функцією Wi-Fi, то ви можете сміливо грати з вашими друзями по локальній мережі, не підключаючи ніяких проводів і нічого не налаштовуючи. У випадку, якщо технічний прогрес обійшов вас стороною, не зневіряйтеся – роутери не є предметом розкоші, його без проблем можна купити в магазині комп’ютерної електроніки за 1000 рублів.

2) Другий спосіб, крім того, що дає змогу грати по локальній мережі, дасть вам можливість грати в улюблену гру навіть не змушуючи знайомого їхати до вас додому – вся гра відбувається через інтернет. Напевно багато хто скаже, що про гру через інтернет вони і так чули, однак, ідеться про інше. Уявіть собі, що в якій-небудь потрібної для вас грі немає можливості грати через мережу Інтернет, а доступна тільки гра по локальній мережі. Зрозуміло, якщо ви живете в сусідньому будинку, то взяти ноутбук і піти до знайомого додому не складе труднощів, але, що робити, якщо у вас не ноутбук, а стаціонарний комп’ютер? Тягти важенний системник разом з монітором? Не думаю, що це найкращий варіант, але навіть, якщо ви готові піти на все, заради гри зі знайомим, то повірте, якщо він живе в іншій країні, то навіть з ноутбуком заради однієї гри, ви до нього не поїсте. Що ж робити? Місія нездійсненна? Аж ніяк. Саме для таких випадків була придумана чудова програма під назвою Hamachi. Адже вона одна з небагатьох має можливість емуляції локальної мережі між двома комп’ютерами за допомогою їх з’єднання через мережу Інтернет. Все дуже легко – завантажуєте програму (використання в некомерційних цілях безкоштовно), реєструєтеся в її системі, просіть зробити вашого друга теж саме і створюєте свою мережу. (Кількома трикутнику в меню програми і вибираємо пункт «Створити нову мережу») називаєте її як душі завгодно, при необхідності встановлюєте пароль і говорите ім’я мережі другому гравцеві. Як тільки він увійде у ваше Hamachi-мережу, між вашими комп’ютерами, де б вони не знаходилися, буде з емулюватися локальна мережа.

3) Якщо на Wi-Fi роутер витрачається не полювання, та й Інтернет до вашого комп’ютера не підключений (такі люди ще є?), То можна скористатися найвідомішим способом – підключення через мережевий кабель. Коштує він в порівнянні з роутером набагато дешевше, однак, на його налаштування вам знадобиться трохи більше часу, ніж у випадку з грою через Hamachi.

Тепер ви знаєте, як грати по локальній мережі. Отже, якщо у вас є мережевий кабель і два комп’ютери, в яких присутня мережева карта, то вам, для того щоб комп’ютери «побачили» один одного в локальній мережі, необхідно зайти в пункт «центр управління мережами і загальним доступом», після цього перейти в розділ «Зміна параметрів адаптера» і у вікні відкрити властивості «Підключення по локальній мережі». У ньому вибрати зміна параметрів протоколу TCIP v4 і прибрати галочку з поля «Отримати адресу автоматично» на «Використовувати наступний» і в полі «IP адреса ввести 192.168. XX, де Х – будь-яке число від нуля до 254. Аналогічні дії необхідно зробити на комп’ютері вашого знайомого, але з однією відмінністю, останнє число Х повинно бути унікальним для кожного комп’ютера, тобто якщо ви на своєму комп’ютері прописали 192.168.7.10, то остання цифра в адресі іншого комп’ютера повинна бути будь окрім «10».

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 8 =