Як і чим відмити краплі жиру

Багато господинь, напевно, погодяться, що це найважча частина прибирання на кухні.

Ці противні крапельки жиру причаїлися скрізь: на бічних стінках плити і холодильника, на витяжці, кахлі, фасадах кухонних меблів, стінках духовки і мікрохвильовки.

Хоча зараз з поява різних засобів «Анти-жир» проблема стала набагато легше.

Придивіться, що продається в найближчому магазині, на полицях стоять Саніта, Сиф, Сіллах Бенг, Містер Мускул, Доместос, Шуманом і т.д. Уважно читаємо етикетки, нам потрібні кошти саме для кухні з ефектом Анти-жир.

Для витяжок з нержавійки і кухонних фасадів краще використовувати Містер Мускул для кухні, а ось на плиті, кахлі і духовці ви можете використовувати більш «ядерне» засіб. Тільки, дівчата, шкодуємо свої руки і одягаємо рукавички.

кахлі – кошти Анти-жир марок Саніта, Сиф, Сіллах Бенг, Містер Мускул, Доместос, Шуманом

кухонній плиті і в духовці – кошти Анти-жир марок Саніта, Сиф, Сіллах Бенг, Містер Мускул, Доместос, Шуманом

фасадах кухонних меблів – Містер Мускул для кухні

витяжці з нержавіючої сталі – Містер Мускул для кухні

Буває, що після використання миючого засобу на поверхні залишаються плями або потемніння, тому завжди перевіряйте новий засіб на непомітній ділянці. Особливо будьте обережні з панелями і фасадами кухонних меблів, тому миючі засоби можуть містити сильні розчинники і абразивні речовини і ви можете просто зіпсувати собі кухонний гарнітур.

Для зняття жиру з фасадів і фартухів з ламінованого ДСП дуже зручний скребок для склокерамічних плит. З покритих емаллю стінок холодильника і плити жир я знімаю дерев’яною лопаткою. Деякі для очищення жиру з плит або кахлю радять засоби типу Крот для прочищення каналізації, вони дешевші і не менш ефективні, перевірте, якщо воно у вас зараз є в наявності.

Як я відмивала холодильник від старого жиру

Спочатку я расприскала на бічну стінку Сіллах Бенг Антіжір і залишила на 20 хвилин. Після змивання з білосніжною тепер стінки на мене дивилися краплі жиру. Я завдала засіб знову і залишила ще на 20 хвилин. Ефект той же. Не знаю, в чому тут справа, в якості Сіллах Бенга чи неправильності мого жиру …

Тоді я озброїлася дерев’яною лопаткою і стала зчищати їй жир. Дуже рекомендую, тому дерево не дряпає емаль. Коли краплі були зчищені, я намилила щітку звичайним господарським милом і пройшлася по залишках плям. Вуаля. Холодильник блищав первозданної білизною.

Для себе зробила висновок такий, якщо багато готувала або щось смажила без кришки (або готував чоловік), краще відразу пройтися мильною ганчіркою по прилеглій до плити території.


Дівчата, якщо хтось може поділитися досвідом боротьби зі старим жиром або порекомендувати якусь побутову хімію, буду дуже вдячна.

Читайте також:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + fourteen =