Як класти плитку на піч

Якщо зробити облицювання поверхні печі керамічною плиткою, можна підсилити тепловіддачу грубки, а також зробити її зовнішній вигляд більш привабливим. Також за грубкою, облицьованої керамічною плиткою. простіше доглядати. Плями кіптяви з керамічною поверхні стираються тільки лише мокрою ганчіркою без використання будь-яких інших засобів. Класти плитку на піч можна як самостійно, так і за допомогою професіоналів.

Гідності керамічної плитки:

– не схильна до горіння;

– не виділяє при нагріванні токсичних речовин;

– практично не піддається деформації;

– не береться впливу вологи, низьких температур і сонячних променів.

Піч, обкладена керамічною плиткою, досить швидко нагрівається і довго остигає.

Матеріали для роботи:

– керамічна плитка;

– побідитові свердла;

– термоклей, призначений спеціально для керамічної плитки;

– електрична дрель;

– цемент;

– металева щітка;

– інструменти для проведення штукатурних робіт;

– пісок;

– сітка «рабиця» (замінити її можна м’яким дротом діаметром 1-2 міліметри).

Порядок роботи

1. До початку облицювання з поверхні печі необхідно ретельно видалити стару штукатурку. Віддаляється вона до самого свого заснування. На цеглинах перед початком облицювання не повинно залишатися частинок глини або цементу. Також стара глина віддаляється і зі швів між цеглою. Шви повинні бути вичищені на глибину мінімум 5 і максимум 10 міліметрів. Дану процедуру можна проводити з використанням болгарки і абразивного круга.


2. Після підготовки поверхні печі до облицювання необхідно зайнятися прикріпленням арматурної сітки. Щоб закріпити на грубці сітку, необхідно в межкірпічние шви забити цвяхи. Також цвяхи можна замінити саморізами або шурупами. Вони встановлюються в самі цеглини, а не в шви.

3. Вся поверхня печі ретельно обробляється термоклеем. Замінити термоклей можна піщано-цементним розчином. Розчин цей готується з однієї частини цементу і трьох частин піску. Цемент повинен бути використаний вище марки М400. Пісок для приготування розчину не повинен містити будь-яких домішок. Ідеально підійде чистий річковий пісок. Якщо поверхня грубки обробляється термоклеем, необхідно ще й провести попередню грунтовку швів. Крім цього потрібно нанести декілька шарів штукатурки.

4. Після обробки поверхні печі на її стінку потрібно прикріпити направляючу дерев’яну рейку. Верхня кромка рейки повинна розташовуватися вище підлоги на відстані рівному ширині плитки. Завдяки рейці ряди плитки будуть максимально рівними.

5. Обкладка печі плиткою проводиться починаючи з другого ряду, розташованого внизу. Кладку необхідно робити як в сторону, так і верх. Викладатися вона повинна рівномірно. Термоклей наноситься за допомогою плоского шпателя. Розрівнювати нанесений на поверхню печі клей можна за допомогою зубчастого шпателя. Щоб зазори між рядами плитки були рівними можна використовувати дистанційні хрестики. Хрестики видаляються з плитки перед початком затірки.

6. Після того, як вся плитка буде викладена на поверхню печі, потрібно зняти направляючу рейку доповісти останній нижній ряд. Якщо потрібно, плитка обрізається.

7. Затирка швів робиться після повного висихання термоклея. При цьому використовується гумовий шпатель і термоклей.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як обкласти піч плиткою технології кладки

    Красиво і безпечно На ринку будівельних матеріалів пропонується великий асортимент товарів для обробки печей і камінів. Іноді покупцеві важко визначитися, що вибрати в цьому розмаїтті. Виникає й…

  • Як потрібно укладати плитку

    Повернутися до списку статей Плитка обрана й стрункі ряди коробок з нею і декоративними елементами стоять перед вами. Поруч лежать мішки з різними сухими сумішами і всі необхідні інструменти. При…

  • Як обкласти піч плиткою підготовчі роботи, що клеїть склад і кладка

    Для облицювання печей і камінів можна використовувати різні матеріали, але найнадійніший спосіб уникнути появи тріщин на її поверхні – це облицювання плиткою. Схема обробки печей. Цей спосіб обро…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =