Час від часу виникає необхідність копати землю в зимовий час (необхідно зробити колодязь або поховати свого улюбленого вихованця). Зрозуміло, що земля промерзла, і її не вийде копати звичайної лопатою. Так як же копати замерзлу землю? Існують деякі правила, які потрібно знати, починаючи такі роботи.

Спочатку вам потрібно буде вибрати місце, де ви будете копати яму. Якщо відстань не дуже велике, то можете натягнути намет, в іншому випадку роботи з викопування землі вам доведеться виконувати без шатра.

Очистіть від снігу місце майбутньої ями, і якщо вам вдалося натягнути шатер, встановіть туди обігрівач. Він повинен бути включений протягом усього процесу вскапиванія. Також, у разі, якщо ви не змогли встановити намет, ви можете розвести багаття на площі вскапиванія, використовуючи при цьому вугілля.

Підготуйте перфоратор, кирку, кувалду, залізний лом, відбійний молоток або інший інструмент для копання. Пам’ятаєте, в цьому випадку лопата вам не знадобиться. Коли вугілля прогорять, накрийте їх будь-яким теплоотражающим і не палаючим матеріалом хвилин на 20 – так тепло не буде виходити назовні, і повітря, яке буде потрапляти під укриття, буде всередині тримати жар. Відсуньте прогоріли вугілля і починайте викопувати яму будь-яким з перерахованих вище інструментів.

При викопуванні ями будьте особливо уважні, намагайтеся дотримуватися техніки безпеки в тих випадках, коли вирита яма досить глибока.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як копати в мерзлій землі


    Іноді виникає необхідність викопати землю при морозі (поховати тварину, зробити колодязь та ін.). Ясна річ, що земля замерзла і копати її простий лопатою просто не вийде. Що ж робити, як копати в…

  • На яких землях можна будувати таунхауси

    Останнім часом ми часто бачимо в новинах, як бульдозери зносять новенькі, щойно відбудовані таунхауси. Це відбувається, наприклад, у котеджних селищах Москви, Тули і Казані. У нашому регіоні поки…

  • Як копати колодязь

    Навіщо потрібен колодязь? Таке питання можуть задати тільки початківці дачники. Дача – це можливість для городянина відпочити від міського шуму і пилу, виростити своїми руками фрукти, овочі і яго…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =