На що звернути увагу при виборі праски?

Ми воліємо користуватися більш важкими видами прасок. У порівнянні з легкими моделями вони ефективніше розгладжують складки на тканинах навіть при невеликому тиску.

Вибирайте модель з індикатором температури – він дозволяє визначити оптимальну ступінь нагрівання праски для певного типу матеріалу. Зовсім як у популярній серії книжок "для чайників"!

Краще купити праска з "підошвою" з нержавіючої сталі або з покриттям, що запобігає прилипання. Такі моделі мають дуже довгий термін служби.

Як купити праску?

Збираючись купити праску зверніть увагу: на "підошвах" з покриттям, що запобігає прилипання, легко утворюються подряпини. Використовуючи праски даних видів, уникайте будь-яких контактів "підошви" з голками, шпильками і застібками-блискавками.

Слід виключити моделі з "підошвами" з тефлонового покриття: якщо на таку підошву налипне який-небудь матеріал, позбутися його буде вкрай складно. Менш дорогі алюмінієві підошви деяким краще: вони схильні до корозії і з часом стають липкими.

Поєднання вертикальний пар означає, що ви можете купити праску, який виробляє пар, якщо перебуває у вертикальному положенні. Це – вельми зручна і корисна функція – особливо якщо ваш одяг виготовлена ​​з м’яких і дуже делікатних матеріалів, які краще розгладжуються в підвішеному положенні (наприклад, шифон, шовк, вельвет або оксамит). Крім того, ця функція стане в нагоді вам, коли ви гладите фіранки і штори, укріплені на карнизі.

Яку вибрати модель праски?

Пам’ятайте: чим більше отворів в днище – "підошві" – Праски, тим більше об’єм виділяється їм пара і тим якісніше результат вашої роботи. (Якщо обсяг пара все ж недостатній, гладьте білизну і одяг у вологому стані.)

Використовуйте праску з укріпленим (плетеним) шнуром, щоб запобігти його деформацію. Крім того, такий шнур не заважатиме вам під час роботи. Якщо ви не знайдете праска з укріпленим (плетеним) шнуром, вибирайте модель з центральним кріпленням шнура: його легко використовують як лівші, так і "праворукі" споживачі.

Для того, щоб вода не потрапляла на ваш одяг, необхідно купити праска з функцією "запобігання стікання крапель".

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 11 =