Одним з найбільш затребуваних пристроїв для виконання робіт по господарству є зварювальний апарат. З його допомогою можна з’єднати арматуру, виконуючи заливку фундаменту, прикріпити петлі до воріт, спорудити мангал, полагодити водопровідну трубу, зробити віконні решітки І це лише мала частина переліку завдань, вирішити які можна за допомогою зварювання. Але ось який купити зварювальний апарат – це вже справа вельми індивідуальне. Оскільки видів і типів даного обладнання досить багато і розібратися у всьому різноманітті вельми не просто.

Рекомендації при покупці зварювального апарату

Вибір зварювального апарату залежить від того, для зварювання яких матеріалів він буде служити і від суми, яку ви готові витратити на покупку пристрою. Якщо планується виконувати нескладні роботи з чорним металом, наприклад, різання швелерів або зварювання куточків, купувати дорогий і потужний апарат не слід. Ще одна умова вибору – тривалість роботи пристрою. Купуючи агрегат для тривалих робіт, обов’язково ознайомтеся з технічними характеристиками різних категорій апаратів. При цьому зверніть увагу на показник “ПВ”. Для побутового обладнання ПВ має середнє значення 15 – 20%, для професійного – не менш 60%.

Для робіт з чорним металом відмінно підійде зварювальний трансформатор змінного струму. Для зварювання даним пристроєм використовуються плавящееся металеві електроди. Конструкція апарату досить надійна, це дозволяє зварювати метал внахлест і встик. Даний трансформатор не дорогий і досить простий у використанні. Електроди для нього мають фтористо-кальциевое, або рутилове покриття. Плавне регулювання сили струму в приладі дозволяє вибирати робочу напругу залежно від виду використовуваного електрода.

Зварювальний апарат постійного струму дає можливість працювати не тільки з чорними, але і з кольоровими металами. Дуга, видавана даними агрегатом більш постійна. Цей пристрій широко застосовують у своїй роботі професійні зварювальники, для домашніх робіт краще придбати більш простий апарат.

Для виконання напівавтоматичного зварювання ви можете купити зварювальний апарат, що працює в середовищі інертного, або активного газу. Напівавтомат добре підходить як для ремонту автомобілів, так і для побутових потреб. Відмітна особливість апарату – зручність в експлуатації і висока продуктивність. Пристрій може працювати не тільки з газом, але і без його використання. У другому випадку знадобиться флюсова дріт.

Широку популярність останнім часом набули імпульсні інвертори. Головна перевага даного пристрою – легка вага і малі габарити. Не дивлячись на це, продуктивність обладнання залишається досить високою.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 3 =