Я практично не відвідую сайти про риболовлю. Про лові сома на квок теж.

Я маю свою власну думку про риболовлю. Немає бажання якось "зачепити" авторів сайтів про рибалку, але треба визнати, що сайтів з "водою" створених виключно щоб ви кликнули по тизерам з голими жінками з тремтячими животами, більше сайтів з корисною інформацією. Власникові сайту від цього може бути добре, бо капає грошик на його електронний гаманець. Вам з того не холодно і не жарко, так як хочеться пізнати "приховані" секрети "майстрів" риболовлі. Як їх поиметь, ці секрети, якщо автор сайту бачив квок тільки на сайтах, з яких вкрав тексти і фотографії?

Все ж треба шукати сайти практиків риболовлі. Нехай вони квок називають "манком" і оточують риболовлю містичним ореолом. Нехай помиляються і помиляються в чомусь, але вони насправді ловлять сома.

Меню сторінки:

  • Чому сома залучає звук квока
  • Правильний звук квока
  • З якою частотою стукати квоком
  • На яку глибину опускати гачки
  • Тактика лову сома на квок
  • Головний секрет лову сома на квок

Чому сома залучає звук квока

Для початку необхідно сказати, що звук чутний нами на поверхні води відрізняється від звуку чутного при зануренні голови в воду. Більш того – ми не маємо поняття як цей звук чує сом і як він відчуває тиск в воді.

Схлопування повітряного міхура викликає безліч обурень у воді, а не тільки звук чутний нами. Це треба мати на увазі. І, швидше за все, ми так і не дізнаємося причину "збудження" сома при клоченья. Це добре.

Давайте, коротко, розберемо по пунктах:

  1. Перший варіант сумнівний так як квакання жаби досить віддалено схоже на звуки квока;
  2. Я застав час, коли сом водився в Дону і його ловили навіть вентерями. Існувало повір’я, що самка сома, посаджена в ятір привертає самців сома. Насправді ловилися і самці і самки, тому, з великою часткою ймовірності, другий пункт можна відмести;
  3. На скільки різко треба вдарити хвостом, щоб вийшов звук? Я спостерігав за полюванням на риб’ячий дріб’язок і жереха і сома. Дійсно, іноді при різкому розвороті, виходить маленька воронка і чути звук віддалено схожий на звук води в раковині, коли налито багато води і вона з бавовною стікає в каналізацію. Вважаю, що в природі це рідкісне явище і їм можна знехтувати;
  4. Це схоже на правду;
  5. Це ще більше схоже на правду.

  На підтвердження пунктів 4 і 5 ці маленькі історії з мого рибальської практики:

   • Вночі ловив сома на донки нижче моста через Дон. Почув звуки віддалено нагадують звуки квока. Зрозумів що ці звуки йдуть з глибини води. Здивувався. У світлі прожекторів побачив великий косяк "покатной" чехоні. Зрозумів що Сомко полюють на чехоня. Побачив кілька Сомко, в азарті, вискочили з води.
   • Особисто у мене був випадок, коли, що лежить в човні сомок кілограм на десять, видавав "стукаючі" звуки. Ці звуки йшли з глибини тіла за головою. Може бути це стукіт потужних кістяних пластинок в глотці?

  Або читайте оригiнал here.

  Цікаве відео для вас:  З цим читають

  Share →

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  5 + 14 =