Як надіти балдахін на ліжечко?

Балдахін на дитячі ліжечка є дуже затишним, красивим, а також функціональним аксесуаром. За допомогою балдахіна можна прикрити ліжечко дитини від надлишку світла. Крім цього даний аксесуар відмінно захистить дитину від докучливих комарів. Балдахін можна придбати практично у всіх дитячих магазинах, а також центрах реалізації текстильної продукції. Там їх продаж здійснюється в комплектах з дуже м’якими бортиками, а також подушечкою і ковдрочкою. Разом з цим після придбання даного аксесуара виникає питання: “як одягти балдахін на ліжечко?”.

Особливості закріплення балдахіна на ліжечку.

Для закріплення балдахіна на ліжечку, слід придбати спеціальний штатив, який буде утримувачем для нього. Варто відзначити, що штатив складається з основних трьох частин.

Частини штативу:

– пряма трубка;

– вигнута трубка;

– петля, на яку надівається аксесуар.

До штатива також додаються два кріплення.

Переймаючись питанням: “як одягти балдахін на ліжечко?”, Необхідно визначити висоту, на якій його потрібно закріпити. Для цього потрібно в повну довжину зібрати штатив. Вигнута трубка вставляється в пряму трубку. Зверху надівається петля для додатка. Потім штатив прикладається до одного з наявних бортів дитячого ліжечка.

Найчастіше балдахін привешивается до довгої сторони ліжечка, бо в разі потреби можна їм накрити всю ліжко цілком. У разі закріплення аксесуара в узголів’я, він буде закривати лише частина ліжечка. Заміривши довжину, виробляється закріплення на ліжечку нижньої прямої трубки, використовуючи кріплення. При цьому вигнута трубка, а також петля знімаються. На петлі для балдахіна є невелика гумка. Вона знімається для протягування петлі в аксесуар.

У верхній частині виробу є два рукави. Необхідно в один з рукавів протягнути петлю. При протягування петлі в нижній рукав, поверх аксесуара утворюється красива оборочка. Якщо петля протягується в верхній рукав, тоді обручку не буде.


Коли петля буде протягнута, її кінці слід закріпити гумкою. Далі потрібно розподілити складочки верхньої оборки. Потім петля вставляється в вигнуту трубку. Через її низ протягується друге кріплення. У підсумку вона надівається на пряму трубку. Потрібно міцно затягнути кріплення, а також розправити підлоги балдахіна. Таким чином, полог для вашої дитини готовий. Дотримуючись даної інструкції, питання: “як одягти балдахін на ліжечко?” стає зрозумілим і цілком вирішуваним будь-якому батькові.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 4 =