Як знайти домробітницю?

Якщо у вас недостатньо часу на прибирання будинку і вас абсолютно не бентежить, що у вашому будинку з’явиться чужа людина, ідеальним рішенням буде найняти хатню робітницю. Ця спеціально навчена жінка буде виконувати за вас все дозволене, касаемо прибирання будинку, закупівель в магазинах і приготування їжі, у відведений для її роботи час. В основному, послугами такого роду користуються вагітні жінки, які не хочуть “вішати” роботу по дому на чоловіка, а так само люди, робота яких просто не залишає часу на прибирання.

У послуги домробітниці, залежно від укладеного договору, може входити генеральна і поточне прибирання всіх кімнат будинку, закупівля продуктів і дрібниць для дому за списком, в заздалегідь обумовленому ціновому діапазоні, прання і прасування речей, спеціальний догляд за килимами, шторами і меблями, приготування і догляд за дитиною. Всі нюанси, до самих дрібниць необхідно уточнювати до початку роботи, щоб не виникало ніяких непорозумінь, тільки тоді ви залишитеся задоволені її роботою.

Як знайти домробітницю?

Головне при наймі помічниці не помилитися у самій людині. Звичайно, хороша домробітниця повинна бути відповідальною і відданою справі. Корисним якістю є економність. Звичайно, якщо ви звикли до дорогих продуктів і товарів, і не скупіться на них, це ваша особиста справа. Але ось переплачувати за купують миючі засоби немає сенсу. Тим більше, якщо хтось в будинку страждає від алергії, працівниця не повинна нехтувати вашими вказівками з приводу заборон на деякі товари побутової хімії.

Способи пошуку домробітниці

Розібравшись з тим, яку людину ви хочете найняти, слід задуматися, як знайти домробітницю, де шукати таку людину? Звичайно, в голову відразу приходить думка розпитати у знайомих. Так ви дізнаєтеся не тільки вартість і гідності, але недоліки самої людини, а також якість роботи.

Є ще кілька непоганих порад, як знайти домробітницю, наприклад в інтернеті. Вам може допомогти будь-який жіночий форум. Або, за певну плату, ви можете звернутися в спеціальне агентство, де по потрібним критеріям вам підберуть кілька прийнятних персон. Оголошення в газеті теж хороший варіант. У цьому випадку майбутня домробітниця може знайтися в будинку неподалік.

Тепер, знаючи, як знайти домробітницю, потрібно приступати до пошуку, а краще ще раз добре все обміркувати. Адже ніхто не застрахований, і жінка, яка вам попадеться, може виявитися безвідповідальною обманщицею або навіть аферисткою. Але перевірити це вдасться, в більшості випадків, тільки на особистому досвіді.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як знайти хорошу домробітницю

    Стверджують, що ще за часів царя-батюшки кожна інтелігентна сім’я тримала як мінімум одну помічницю по господарству (дружини, як правило, не працювали). Але потім, як відомо, цей «буржуазний пере…

  • Як вибрати хорошу ліжко

    Всі хочуть щоб їх ліжко не скрипіло і прослужила дуже довго. Для того щоб купити хорошу ліжко потрібно знати як її вибрати. Сьогодні виробники, які виготовлення меблевих фасадів . намагаються всі…

  • Як побудувати хорошу сауну

    Сауна прийшла до нас з Фінляндії і суттєво відрізняється від нашої російської лазні. Основною відмінністю, вважається відсутність вологої пари в приміщенні лазні. У саунах не допускаються віники,…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =