Автолюбителі проводять в гаражі чимало часу, тому важливо знати не тільки як зробити полки в гаражі і внутрішню обробку приміщення, але і облаштувати його, щоб вам було комфортно в ньому перебувати.

Як облаштувати гараж своїми руками? Дамо кілька простих рекомендацій.

Місця для зберігання

Зручно, коли в гаражі облаштовані місця для зберігання різних автопрінадлежності, тому у відповідних місцях зробіть полки, кріплення, розвісьте гачки.

З металевих стійок можна зібрати стелажну конструкцію, враховуйте при цьому, що загальне навантаження на секцію повинна бути не більше 500 кг.

Зробіть стіл для роботи

З дощок або брусків робиться верстак, його покривають листом металу товщиною 2 мм, за допомогою болтів на ньому закріплюються лещата. На стіні в безпосередній близькості від верстака можна розвісити гайкові ключі.

Зручне розташування предметів. Найбільш часто використовуються предмети повинні бути під рукою – їх можна розкласти в ящики столу, розвісити по стінах. Важкі речі складіть у спеціально відведеному місці на підлозі гаража, а запасні колеса і шини зберігайте під стелею

Кронштейни

Для зберігання покришок використовуйте пакети або чохли, щоб захистити їх від пилу. Для сезонного зберігання коліс використовуйте кронштейни, якщо закріпити їх вище, в гаражі буде більше вільного простору.

Освітлення

Краще використовувати для роботи кілька джерел світла в різних кінцях приміщення, один обов’язково повинен розташовуватися над робочим столом. Визначтеся з місцем для розеток, за допомогою подвійного вимикача буде зручно висвітлювати потрібну частину гаража.

Місце для робочого одягу

Виділіть місце, де ви будете зберігати робочий одяг. Щоб одяг не запорошилася, зберігайте її в спеціальному пластиковому мішку.

Дотримання техніки безпеки

Думаючи про те, як облаштувати гараж своїми руками, не можна не подбати про безпеку. Запас бензину, масла, інших паливно-мастильних рідин, зберігайте ближче до виходу на спеціально відведеній полиці. Поруч хай завжди буде вогнегасник і ящик з піском.

Якщо ви замислюєтеся, як облаштувати гараж своїми руками, ці нескладні рекомендації допоможуть вам створити комфортне приміщення для автомобіля, де все необхідне міститься в порядку і завжди під рукою.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − three =