Надати завершений вигляд вашої грубці можна за допомогою облицювальних матеріалів. Як обробити піч своїми руками ви дізнаєтеся в цій статті.

Печі все частіше стають не тільки зручним способом обігріву приміщення, а й предметом інтер’єру і його окрасою. Стильно і модно виглядають печі. які оброблені глазурованими плитками. кахлями або розписом. Але найбільш простим способом прикраси печі є її оштукатурювання. Цей спосіб застосовували наші печі, але актуальним він залишається і понині. Зробити оштукатурювання самостійно зовсім нескладно – необхідно лише дотримуватися низки правил.

Приготування розчину

Для початку зробіть розчин для штукатурення печі з глини, вапна і піску в пропорціях 1: 1: 4. Для цього акуратно розбавте глину водою і вапно до консистенції сметани, процідіть отриманий розчин. Додайте чистий пісок. Акуратно перемішайте, видаляючи бульбашки повітря і грудочки.

Підготовка печі

Ретельно підготуйте піч. Видаліть всі забруднення, глину. розчистите шви. Затягніть поверхню печі сіткою, намагаючись натягнути її максимально туго і закріплюючи шви цвяхами. Це допоможе більш якісному закріпленню розчину.

Протопите піч. Це необхідно для якісної обробки печі.

Процес обробки печі

Поступово зволожите піч водою і повільно наносите приготований розчин. Не поспішайте, наносите наступний шар тільки після повної просушки попереднього. Товщина штукатурки повинна скласти 1-1,5 сантиметра. Останній шар розрівняйте особливо ретельно. Якщо ж з’явилися тріщини, змочіть їх водою і замажте розчином.

Після цього приготуйте вапняне тісто. Вапно необхідно гасити солоною водою або молоком. У разі гасіння молоком вапно краще закріплюється, а піч не буде не буде бруднити одяг при дотику до неї.

Подкрасьте синькою фарбу. але не переборщіть. Це допоможе видалити жовтуватий відтінок вапна і додасть сніжно-білий відтінок. Тепер можна приступати до остаточного фарбуванню печі. Наносьте фарбу тонким шаром горизонтально. Дочекайтеся, поки вона повністю просохне. Після цього можна наносити її вертикальними мазками.

Після того, як всі верстви остаточно висохнуть, можна затоплювати оновлену піч.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як обробити будинок з дерева всередині і зовні правильно поради

    Будинки з деревини мають безліч переваг: вони екологічні, прості в збірці, досить довговічні. Та й брус – не те що колода, його не потрібно підбирати по товщині. Давайте розглянемо, як обробити б…

  • Вироблення шкур тварин у домашніх умовах – фото і відео

    Короткий зміст статті: Вироблення шкур в домашніх умовах Не багато хто знає, що виробленням шкурок можна займатися самостійно. Для того, щоб хутро було високої якості, шкура тварини повинна бути,…

  • Як зі скла зробити дзеркало

    Купити дзеркало в наш час не становить проблеми, до того ж будь-якої конфігурації і розміру. Однак, є такі «майстри» яким приносить величезне задоволення виготовити даний виріб власноруч. Зробити…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 10 =