З кожним роком панелі ПВХ набувають все більшої популярності. Ціни на цей оздоблювальний матеріал падають, а простоту монтажу складно не відзначити. До того ж за зовнішнім виглядом, панелі ПВХ можуть бути стилізовані під будь-який матеріал .

Незаперечною перевагою панелей пвх є простота монтажу. Поверхня не потребує вирівнювання і немає необхідності видаляти старе покриття. Перш ніж іти в магазин, почитайте про те, як вибрати пластикові панелі для лоджії або ванною.

Найчастіше застосовують каркасний спосіб кріплення панелей пвх. Для багатьох буде звичніше і зрозуміліше, якщо я зазначу, що каркас-це по суті решетування стіни, на яку потім і кріпляться панелі.

Бюджетний і простий спосіб зробити обрешітку-це зібрати її з дерев’яного бруса. Але тут є і свої мінуси. Справа в тому, що панелі пвх збираються встик і щілин практично не помітно, в відміну від панелей МДФ. яка за зовнішнім виглядом нагадує вагонку. Так от, якщо з якихось причин дерев’яну обрешітку поведе, то навіть найменші щілини будуть помітні. саме з цієї причини рекомендується використовувати для обрещёткі спеціальні профілі пвх. Можна використовувати і звичайний металевий профіль, який також часто використовують для виготовлення обрешітки.

Відео як обшити ванну панелями ПВХ видеоурок

Визначте саму випирає точку на стіні. Від неї і слід проводити розмітку. На стіну прикріплюють два горизонтальних профілю-зверху стіни і знизу. Зрозуміло це в тому випадку, якщо панелі пвх будуть кріпитися вертикально. Натягніть між двома профілями нитку, по ній закріпіть профілі з кроком 400 мм. Усі профілі повинні бути в одній площині.

Після збору обрешітки можна приступати до монтажу панелей. Як бачите, вся складність полягає в зборі обрешітки. Але якщо не поспішати з розміткою і частіше користуватися рівнем, то робота по установці панелей пвх буде виконана акуратно і надійно.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − 4 =