Головна “Декор своїми руками” Обтягуємо пуф використовуючи старі джинси

Отримати стильну річ з джинсів і дати друге життя улюбленій старому пуфу. Давайте поговоримо про те, як обтягнути меблі використовуючи в якості оббивки старі джинси.

У мене є старий улюблений пуф.

Він був обклеєний тонким шаром вже іспорчённого і місцями скришити поролону. Зішкребла його гострим ножём. Далі потрібно обтягнути пуф ватином у два шари за допомогою будівельного степлера. Або обклеїти його тонким поролоном.

Старі, жах як заношені джинси.

Відрізаємо штанину, щоб накрило сидушку з запасом по 8-10 см. Шов з відстрочкою, бажано, розташувати по середині сидіння.

Прикріпити за допомогою будівельного степлера, кути розправити.

Обтягуючи меблі, не забувайте гарненько натягувати тканину.

Тепер у джинсів відрізати пояс і кокетку. І користуючись творчим поривом розташувати мотиви з кишенями по периметру стільчика, одночасно закріплюючи будівельним степлером по верхньому краю.

З джинси нарізати смуги шириною 4-5 см, скласти в 3 складання і закриваючи зріз бічних деталей, закріпити цвяхами з декоративними капелюшками.

Верхня частина готова і вже виходить щось цікаве.

Залишилося підігнути нижній край і закріпити маленькими гвоздиками.

Не моя і не нова ідея, як обтягнути меблі і чим, на мій погляд завершилася вдало і перед нами стильна річ з непридатного матеріалу.

Стильний речей у вашому інтер’єрі, дорогі рукодільниці!

Виготовивши стильну річ, можливо захочеться її відправити в подарунок другу в Європу. Доставка збірного вантажу з Європи. що може бути простіше з надійною компанією, що працює у сфері міжнародних перевезень має партнерські відносини з місцевими транспортними компаніями.


Буду вдячна, якщо копіюючи мої статті на свій сайт, блог, особисту сторінку або щоденник, вкажете посилання на джерело.

Сподобалася запис? Поділися з друзями!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як видалити плями на меблях М’які меблі для дому

    Як видалити плями на меблях? Часто бувають такі ситуації, коли ви в поспіху і неуважності поставили гарячу праску на дорогий підлогу або ж ненавмисно розлили каву на диван. Не потрібно турбуватис…

  • Як оновити старі меблі

    Іноді в старі предмети інтер’єру можна вдихнути друге життя, і тоді вони постануть в абсолютно новому, виграшному світлі. Таким чином можна заощадити неабияку суму грошей і зробити обстановку в к…

  • Як пофарбувати поліровані меблі – Будуємо Будинок

    У разі якщо у вас вдома є стара поліровані меблі, з якою ви не хочете розлучатися, то засмучуватися не варто, її можна оновити за допомогою фарби. У магазинах і на ринках у продажу є фарби будь-я…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 20 =